Sleduj nás

„Lhář“ McGregor není na našem radaru, reaguje manažer Khabiba

„Lhář“ McGregor není na našem radaru, reaguje manažer Khabiba

Jak už jsme uvedli v našem předchozím článku, že Khabib Conorovi na odvetu nekývne, pokud si ji nevybojuje skrze přední soupeře v lehké váze (nikoliv ve veltru), tak se vesměs totéž potvrdilo i skrze slova Eaglova manažera. Ten se ovšem svou výpověď nebál trochu přikořenit.

Ali Abdelaziz má pod sebou celou řadu špičkových bojovníků, Khabib je však jeho nejcennějším kouskem, a tak se není čemu divit, že většina hlavních akcí je spojena s jeho jménem.

Když byl Ali naposledy kanálem TMZ Sports tázán, jaká je šance, že Conor McGregor (21-4-0) dostane odvetu, pokud v divizi velterové váhy porazí Donalda Cerroneho, tak odpověděl: „Není co řešit, Conor učinil rozhodnutí, když kývl na zápas s Cowboyem. Místo toho mohl bojovat s Justinem Gaethjem (21-2-0). Myslím si ale, že se jednalo o správnou volbu, Justin často své soupeře bere do hlubokých vod a McGregor je člověk, který se lehce vzdává a takové prostředí mu vyloženě nechutná.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Irský Notorious však během svého posledního veřejného interview nastínil, že to je Khabib, kdo před ním utíká. Navíc si žádá odvetu i kvůli tomu, že měl špatný přípravný kemp, do něhož vstupoval se zlomeným malíčkem na noze. Zároveň žádá po ruském šampionovi, aby před celým světem dokázal, že jeho výhra nebyla náhodná. Velmi jasně prý podle Conora výsledek ovlivnil jeden šťastný úder z druhého kola, který vznikl po situaci, kdy před ním Khabib jen utíkal.


„Co k tomu mám jako říct?“ bránil se Abdelaziz z tohoto nařčení od McGregora. „Před zápasem s Khabibem jeho trenér všude vyhlašoval, jak je Conor připravený, jak se nachází v naprosto skvělé formě a jak je připraven Khabiba knokautovat nejpozději do třetího kola. No a teď najednou říkají, že mají za sebou příšerný kemp? Jsou to blázni a lháři!“

A kdo by tedy podle Abdelazize další v pořadí v boji o pás? „Logicky je jím Justin Gaethje, kterému patří třetí místo v žebříčku. Dustin Poirier je dvojka, ale ten svou šanci už dostal,“ uzavřel Abdelaziz, jehož vidina je poměrně jasná. Je nicméně možné, že se třeba střetne ještě Conor s Gaethjem nebo Poirier s Gaethjem, čímž se celá situace do doby další titulové bitvy zcela překope. Podstatná pro nás je ovšem i ta informace, že Khabib má před sebou víceméně už jenom dva poslední fighty v UFC, než se přesune do důchodu. A jeden z těch dvou svede právě s Tonym Fergusonem.


Další články