Sleduj nás

Legenda UFC si vytyčila podmínku, kterou má Dana White splnit, aby se opět vrátila

Legenda UFC si vytyčila podmínku, kterou má Dana White splnit, aby se opět vrátila
Cris Cyborg se nebrání návratu do UFC, a především uvítá i případnou odvetu s Amandou Nunes.


Brazilská veteránka poslední léta působila v Bellatoru, kde se stala jasnou, dominantní a nezpochybnitelnou šampionkou pérové váhy. Stále tedy platí, že se její poslední prohra datuje k 29. prosinci 2018, kdy na brzké KO podlehla Amandě Nunes.

Právě proti této protivnici je Cyborg připravena si střihnout odvetu. Smlouva s Bellatorem jí totiž už vypršela, a tak je momentálně volnou zápasnicí. Pokud Dana White chce, nechť jí učiní nabídku. Ale musí ji myslet vážně.

„V UFC jsem zažila dobré, ale i zlé chvilky. Stále si o sobě myslím, že jsem nejlepší bojovnicí planety, a jestli je zde způsob, jak to dokázat, pak to je jedině odveta s Nunes,“ pověděla brazilská šampionka, jejíž profesionální skóre čítá 26 výher a pouhé dvě porážky.

Cris Cyborg problemy ufc boj Cris Cyborg


„Zdali si Dana White přeje, abych se vrátila, pak ví, co má udělat. Musí začít trochu platit fighterům a musí si jich víc začít vážit. Pokud tohle změní, pak si můžeme sednout a něco promyslet,“ zní její požadavek.

Jestli se Dana White rozhodne opět oživit dámské divize, byla by Cris skvělou posilou. Na druhou stranu všichni víme, jak nerad svým zápasníkům vychází finančně vstříc a sedmatřicetileté Cyborg nějaké extra velké peníze asi chtít dát nebude.

https://top-fight.cz/ufc/cris-cyborg-nunes-me-vyzvala-a-ted-je-na-ni-aby-ten-tlak-ustala/

Další články