Sleduj nás

Léčba jde nadmíru dobře, potěšil fanoušky Procházkův trenér. Nevylučuje další návrat do tréninku

Léčba jde nadmíru dobře, potěšil fanoušky Procházkův trenér. Nevylučuje další návrat do tréninkuFOTO: UFC

Jiří Procházka chce dostát svému slovu a ukázat, že je skutečný warrior, který si i s tak těžkým zraněním poradí v rekordním čase. 

Na trůnu polotěžké váhy se nyní promenáduje Jamahal Hill, který se za zády směje Jirkovi a jeho slaboučkým bojovým dovednostem. Těch rozhovorů na téma Procházky dal už tolik, že i pro českého samuraje musí být motivací, aby se do klece vrátil co nejdříve a umlčel tohoto upovídaného Američana jednou provždy. 

Jak to vypadá s návratem, o tom se rozpovídal Procházkův trenér Martin Karaivanov. Konkrétní datum se prozatím bál upřesnit, ale odhalil, což je podstatné, že jsou věci na velmi dobré cestě. 


„Vyloženě novinky nejsou. Jediná, která je, že rehabilitace probíhá dobře. Jde to nad očekávání dobře. Jiří se vrací do ČR, takže prozkoumáme stav a rozhodneme, jaký bude další postup v tréninku a kdy začneme s plným tréninkem a tak dále,“ prozradil Karaivanov v rozhovoru pro Mixx Sports Media.

„Podle toho, jak na tom Jiří bude, zvolíme datum přípravy. Od toho se pak bude odvíjet datum zápasu. První informace jsou tak nějak červenec, srpen, nejpozději září,“ přidal jednu k lepšímu a navnadil tak všechny fanoušky, co netrpělivě vyčkávají na Jiřího návrat.


Procházka nikdy nebyl šampion, říká Hill 

Hill si užívá svého panování na vrcholu divize polotěžké váhy a v pravidelných časových intervalech si vždy bere do úst svého předchůdce Jiřího Procházku… Ano, českému samurajovi sice náležel mistrovský titul, ale podle Hillovy výpovědi se k němu nedostal právem. 

„Držme se holých faktů. Já a Jirka jsme oba dva bojovali s Gloverem Teixeirou a zatímco já jsem ho bil celých pět kol, tak Jirku dělilo nějakých 30 sekund od prohry. To je prostě matematika, tu nejde zpochybnit,“ pověděl Hill v pořadu The MMA Hour u Ariela Helwaniho. 

„Pokračujme tedy s těmi fakty. Buďte ke mně upřímní a řekněte mi, kolikrát by Jirka porazil Glovera, kdyby si spolu dali deset zápasů. Já vám třeba můžu s úplnou jistotou říct, že by nevyhrál devět zápasů, nevyhrál bych jich osm, on by nevyhrál ani nadpoloviční většinu,“ líčil. 


„Soudě podle toho, co jsme viděli, na koho byste si vsadili? Většina z vás by určitě své peníze vložila na Glovera. A to je ten důvod, proč podle mě Procházka nikdy nebyl skutečným šampionem. Je to člověk, který měl pouhé štěstí, ale kterého si s šampionem nedokážu vůbec ztotožnit. Je až příliš průměrný a jak jsem řekl, neexistuje jediný aspekt MMA, ve kterém by byl lepší, než jsem já,“ sečetl Jamahal Hill.


Další články