Sleduj nás

Lájoš Klein a jeho další zápas v UFC! Soupeř z top desítky?

Lájoš Klein a jeho další zápas v UFC! Soupeř z top desítky?
Má za sebou největší výhru dosavadní kariéry! Na našlapané kartě UFC Londýn se Lájoš Klein střetl s domácí hvězdou Masonem Jonesem a dokázal urvat obrovsky cenné vítězství na body.

Velšský bojovník byl přitom dvojnásobným šampionem organizace Cage Warriors a do zápasu nastupoval jako jasný favorit.

https://twitter.com/i/status/1550923602635198466


Lájoš tak dokázal odpovědět na dvě prohry v řadě a překlopil svoji UFC bilanci na tři výhry a dvě porážky.

Znatelný skok také zaznamenal v celosvětovém žebříčku, kde poskočil o sedmapadesát míst a dostal se na hranu první stovky. Jelikož si ze zápasu neodnesl žádné zranění rád by se ještě letos ukázal v kleci.


„Bavili jsme se s vedením UFC. V listopadu chtějí udělat turnaj ve Švédsku a já udělám vše, abych se tam představil,“ prozradil konkrétní termín Klein.

https://twitter.com/i/status/1550921059699814400

Jméno budoucího soupeře je zatím samozřejmě ve hvězdách, ale Mr. Highlight si posledním vystoupením udělal hromadu nových fanoušků a jeho naskočený kop na hlavu obletěl svět.

Vyjednávací podmínky budou pro Lájošův managment lepší než dříve a sedmadvacetiletý borec tak může věřit, že se uskuteční jeden z jeho snů, kterým je soupeř z první desítky lehké váhy.


„Nejkrásnější vrchol kariéry by byl titul UFC. Ale to je zatím strašně daleko a snažím se držet při zemi, jít krůček po krůčku. Cíl je propracovat se v žebříčku co nejvýše. Dalším splněný sen by byl zápas s někým z top desítky, tam už jsou opravdu zvučná jména. Před pár lety jsem je sledoval na YouTube a vzhlížel k nim jako k legendám.“

https://twitter.com/i/status/1310022278877523968

Lehká váha UFC je momentálně bez šampiona. Charles Oliveira přišel o titul díky nesplnění váhy před zápasem s Gaethjem. O uvolněný titul si to tak famózní Brazilec rozdá s fantomem z Dagestánu Islamem Makhachevem. Toho favorizuje i Lájoš, který se sice s Charlesem potkal v Londýně, ale přesto favorizuje Khabibova svěřence.

„Líbí se mi Oliveirův styl i příběh. Potkal jsem ho v Londýně v hotelu a požádal ho o fotku. Odpověděl, že jasně. Získal titul, a i přesto zůstal skromný, to mám na lidech rád. Jsem fanoušek Oliveiry, ale myslím si, že zvítězí Makhachev.“

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články