Sleduj nás

Krutý verdikt! Buchinger na odvetu s Keitou nemá čas, chybět bude minimálně rok

Krutý verdikt! Buchinger na odvetu s Keitou nemá čas, chybět bude minimálně rok
Po kruté porážce a ztrátě titulu lehké váhy se dočkal Buchinger další bolestivé zprávy. Možná ho bude čekat nejen jedna, ale rovnou dvě operace.

S přibývajícím věkem se zvyšují šance nějakého zranění a je zřejmé, že ani případná rekonvalescence nebude úplně tak snadná či krátká.

Ivan Buchinger, jenž v OKTAGONu stále drží pás pérové váhy, měl už před duelem s Keitou jisté, že ho nemine operace kolene. Vedle něj má ale i potíže s ramenem.

Ivan Buchinger a jeho zranění


„Vypadá to úplně na p*ču. Jestli budu muset s ramenem na operaci, se rozhodne teď ve čtvrtek. S kolenem na ni budu muset určitě,“ potvrdil Buki serveru kaocko.


Jak dlouhá by tedy mohla být jeho bojová pauza? „Minimálně rok. Pokud mi budou muset operovat i rameno, tak asi rok a půl,“ odpověděl slovenský bijec.

Jak si tedy Losene Keita původně přál, že si nyní půjde vzít i Bukiho pás z pérové váhy, tak to zjevně nevyjde. Minimálně ne hned.


„Nevím, co bude. Ale ano, moje váha je 66 kg, tam bych s ním chtěl mít určitě odvetu. Zvlášť když mě on sám vyzval,“ říká Buchinger.

„Chci ukázat fanouškům, že to byl ode mě jen hrozný omyl, když jsem teď šel do zápasu psychicky i fyzicky nepřipravený. Chci dokázat, že i po porážce umím vstát zas na nohy a že pořád můžu zápasit s mladými bojovníky,“ dodal.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články