Sleduj nás

Královna MMA je naše, chlubí se Bellator. UFC udělalo hroznou chybu

Královna MMA je naše, chlubí se Bellator. UFC udělalo hroznou chybuFOTO: BELLATOR

Cris Cyborg hlásí po boxerské odbočce návrat k MMA, přičemž o jejím dalším působení se zdá být jasno.

Někdejší šampionka pérové váhy UFC či Bellatoru ani ve svých sedmatřiceti letech ještě příliš nepřemýšlí nad důchodem. Dokud v sobě nachází síly, ráda by toho využila v zápasech, kterými by potvrdila svůj odkaz.

Protože Cris momentálně není vázána žádnou smlouvou, může si vybrat, kam se vydá. Už teď ale jeví až nezdravě vysoké sebevědomí právě Bellator, ve kterém brazilská bojovnice působila naposledy, než se přesunula do boxerského ringu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Na světě není nejlepší MMA zápasnice, než je Cris Cyborg, proto o ni máme tak vysoký zájem. V mých očích je to stále šampionka, která svůj titul nikdy neztratila v boji. Doufáme, že během následujících týdnů budeme fanouškům moct oznámit nějaké dobré zprávy,“ prohlásil šéf Bellatoru Scott Coker na tiskové konferenci po posledním turnaji.

„UFC ani neví, o jaký poklad přišlo. Královna MMA je naše a já jsem přesvědčený, že světu ještě potvrdí své kvality,“ přidal Coker velice sebevědomě, ačkoliv sama bojovnice zatím nic nepotvrdila.


Cris Cyborg o své budoucnosti

Abychom ten pohled měli kompletní, podíváme se společně na poslední vyjádření, které vydala sama Cyborg, když byla tázána, kam se její kroky vydají příště.

„Doposud nemám nic domluvného, ale rozhodně půjdu tam, kde si mě budou lidé vážit a kde uctí mé kvality. Chtěla jsem si vyzkoušet trh volných bojovníků. Chci vidět, kdo a s čím se mi ozve. Nejsem už nejmladší, ale pořád znám své kvality a také vím, jakou mám cenu,“ řekla Cyborg pro Middle Easy, čímž naznačila, že si chce svou účast v boji nechat pořádně proplatit. A vzhledem k tomu, že si na plat v UFC už několikrát postěžovala, tak by bylo asi velkou záhadou, kdyby se tam vrátila.


Další články