Sleduj nás

Kozma mluví o motivaci před další obhajobou. Vysvětlil, proč chápe Monstrův odchod

Kozma mluví o motivaci před další obhajobou. Vysvětlil, proč chápe Monstrův odchod
David Kozma je nadšený, že svůj pás bude příště obhajovat zrovna proti Kaik Britovi.

„Pink Panter“ si od dubnové bitvy s Petrem Knížetem dopřává menší bojovou pauzu, kterou přeruší až 3. prosince, kdy jej bude čekat Kaik Brito. Toto jméno Kozma vítá s otevřenou náručí, jelikož to pro něho bude nové sousto. Takové, na které se může správně namotivovat.

„Je to totiž tak, že já sám odvety vyloženě moc nemusím. Když jdu s někým úplně novým, mám pak o to větší motivaci zvítězit a dopsat si ho na seznam. Proto jsem jedině rád, že v prosinci půjdu právě s Kaikem. Je to pro mě určitě lepší, než kdybych šel třeba odvetu s Apollem nebo už potřetí proti Kertészovi,“ vítal David práci promotérů, kteří mu do cesty postavili novou překážku.

Česká MMA scéna přitom nedávno zažila velké krupobití. Petr „Monster“ Kníže se přidal do enklávy zápasníků, kteří opustili Oktagon a přešli ke konkurenčnímu a rychle rostoucímu RFA.

„Asi se to dalo očekávat,“ reaguje Kozma. „Petr by zůstal jenom v případě, že by mu hned dali odvetu se mnou. K tomu ale nebyl důvod, neboť jsem ho jasně porazil. Svou cestičku k titulové šanci by si tak musel znovu vyšlapat, na což ovšem nemá čas. Vždyť je mu 44 let. Je na konci kariéry a ještě by si rád vydělal nějakou tu kačku, přičemž v RFA mu určitě nabídli víc peněz než v Oktagonu. Proto se vůbec nedivím, že bude zápasit tam," pověděl serveru kaocko.

Další články