Sleduj nás

Konec legendární Černé Bestie v UFC? Příští zápas rozhodne

Konec legendární Černé Bestie v UFC? Příští zápas rozhodne FOTO: UFC

Knokautový umělec a rekordman z těžké váhy UFC Derrick Lewis možná už za pár dní ukončí profesionální MMA kariéru.

Nic netrvá věčně a totéž bohužel platí u mnohých fanoušků oblíbené „Černé Bestie“, která se podepsala pod rekordní knokautovou sérii v rámci těžké váhy. Bohužel i ji dohnal čas a ona cítí, že výkony, které podává, nejsou nejlepší. A to je známkou blížícího se konce kariéry.

Budeme-li se řídit posledním Lewisovým vyjádřením, o jeho setrvání či konci v MMA rozhodne příští duel, který se uskuteční nyní o víkendu 4. února lasvegaské Apex pevnosti. Soudcem v tomto případě bude moldavský bojovník Sergey Spivak.


„Rád bych se konečně zbavil té pachuti prohry a zapsal si na konto nějaké vítězství… Nezáleží mi na tom, jaký soupeř přede mnou stojí ani jaký je jeho bojový styl. Jediné, co mě zajímá, je výhra na KO. Tak jako vždy… A když to nepůjde, tak na to prostě už nemám a bude to signálem, abych to zabalil,“ svěřil se Derrick Lewis na předzápasové tiskové konferenci.

„Příští zápas rozhodne. Musím se vrátit na vítěznou vlnu a dokázat si, že na to ještě mám,“ potvrdil Lewis, který 7. února oslaví 38. narozeniny a na kontě momentálně má tři prohry z poslední čtyř zápasů.Další články