Sleduj nás

Kokain a šlapky! Tyson Fury je připraven na divokou párty po zápase s Wilderem

Kokain a šlapky! Tyson Fury je připraven na divokou párty po zápase s Wilderem

Jen pár dní nás dělí od doposud největšího boxerského zápasu roku a už teď je jisté, že bez ohledu na výsledek to Tyson Fury po bitvě pořádně rozjede.

V rozhovoru pro Daily Caller se jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru nebál přiznat,  že se po tak těžkém souboji, který ho o víkendu čeká, půjde pořádně uvolnit. Asistovat mu budou jeho dávní společníci, kteří ho před čtyřmi lety dohnali až na kraj sebevraždy.

„Po zápase s Wilderem to půjdu rozjet s kokainem a děvkama!“ netajil se ničím Fury.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Je vůbec něco lepšího než kokain a šlapky? Vybírám si pouze ty levné… ty za 30 dolarů. Vždy si dejte dávku penicilinu, než je ošukáte. A pokud nemáte penicilin, tak vám radím, abyste si nasadili dva kondomy,“ popisoval svou zkušenost v konverzaci s Davidem Hooksteadem.

Nemůžeme s jistotou předpovědět, zdali svá slova Fury myslel vážně, ale pokud Wildera porazí, nějaká oslova bude na místě. Otázkou je, kam až to zajde a jak by se na to tvářila jeho žena.Další články