Sleduj nás

Kočka a myš! Pirát Krištofič vyškolil na Oktagonu 14 Pukače

Kočka a myš! Pirát Krištofič vyškolil na Oktagonu 14 Pukače

Souboj o Bratislavu, to byl duel Robert Pukač vs. Samuel Pirát Krištofič a jen těžko by se zde odhadoval favorit. Podle sázkových kanceláří to byl Pirát, komunita však věřila více Pukačovi. První minuty nám však ukázaly, že tohle bude tah na jednu branku.

Pro domácí fanoušky se jednalo o velice prestižní fight, který doprovázely silné emoce. Pirát Krištofič tento rok změnil váhu a šel do welterové, aby mohl sebrat titul Davidu Kozmovi. To se mu ale nepodařilo a přišla další velká výzva v podobě Roberta Pukače. Ten jako vždy zvolil taktiku země, což mu tentokrát nevyšlo a téměř vůbec se na ni nepodíval.


Viděli jsme totiž dominantní výkon, nad kterým nemůže nikdo pochybovat. Pirát porazil Pukače na body a byl ve všem směrech tím lepším. Menší záblesk přišel až v pátém kole, kdy Robert Piráta trefil a zjistil, jak by to alespoň trochu šlo. To bylo však málo a jasný výsledek už nic neovlivnilo. Krištofič může pomýšlet na odvetu s Kozmou, o kterou si také rázně řekl.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu