Sleduj nás

Klitschko naznačil, za jakých podmínek by se vrátil do ringu

Klitschko naznačil, za jakých podmínek by se vrátil do ringu

Bývalý legendární vládce těžké váhy se rozpovídal o tom, za jakých podmínek by si opět mohl navléct boxerské rukavice a zamířit do nitra ringu.

Wladimir „Dr. Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) se nedávno skrze anketu na Twitteru svých fanoušků ptal, s jakým zápasníkem by se měl utkat, kdyby se vrátil zpátky. Z výběru, do něhož byli zařazeni Deontay Wilder, Anthony Joshua a Tyson Fury, dostal nejvíce hlasů právě třetí jmenovaný. 

„Přeju si, aby Fury vyhrál. Možná to nevyjde, ale přeju si, aby Wildera porazil. Pak bychom si totiž mohli střihnout odvetu,“ uvedl Klitschko, který nechtěl, aby dané prohlášení znamenalo nějaký příslib do budoucna. „Oznamuji svůj návrat? To rozhodně ne. Neslibuji vám, že se vrátím zpátky,“ uklidňoval emoce.

Klitschko to možná přeje Furymu, ale zároveň by se nerad dotkl citů Wildera. „Osobně si Deontaye velice vážím, protože zavítal do mého kempu a odboxoval se mnou mnoho kol. Je to skvělý člověk a úžasný boxer. Tolik výher formou KO neposbíral nikdo z nás, dokonce ani já,“ pousmíval se.


Následně nabídl i svou předpověď, jak si myslí, že odveta Gypsyho Kinga s The Bronze Bomberem dopadne. „Myslím si, že buďto Wilder vyhraje na KO, nebo Fury na body. Nechme však těch prognóz a pojďme si ten zápas užít,“ nabádal bývalý nejdéle vládnoucí šampion těžké váhy.


Další články