Sleduj nás

Klein a Ryšavý reagují na Legierskiho provokace

Klein a Ryšavý reagují na Legierskiho provokace

Úřadující šampion v lehké váze organizace OKTAGON Mateusz Legierski vyzval v posledních týdnech na souboj hned dvojici předních slovenských zápasníků. Nejprve si vzal na paškál Karola Ryšavého a následně namířil svou pozornost na talentovaného Lajoše Kleina.

U druhého jmenovaného zazněla z Legierskiho strany i částka, za kterou by byl ochotný nastoupit do klece. Ve hvězdách je, zda bude Ondřej Novotný chtít vytáhnout z portmonky požadovaných 20 000 euro.

Slovenští bijci se k mediálně rozjetému Polákovi vyjádřili na svých profilech. Karol Ryšavý volil vcelku smířlivá slova: „K Legierskimu se vyjádřím jen ve zkratce. Vidím, že mě všude označuje, ale já s tím nic neudělám. Klidně bych s ním šel hned, ale ještě mám mít zápas s Ronym. Rozhodně mu nepomůže, že pořád označuje. Šest dní mi tady něco pořád vypisuje na telefon.“


Druhá hvězda trnavského Spartakusu už nasadila trochu ostřejší nótu. „Určitě se tomu zápasu nebráním. Chápu, že se chlapec potřebuje trochu zviditelnit a vydělat si peníze. Určitě je to kvalitní zápasník, to nepochybně. Jsem zvědavý, zda mu OKTAGON zaplatí to, co chce. Pokud ano, tak na něj čekám.“ Nakonec doplnil vzkaz i pro svého týmového parťáka: „Karole, já nevím, co snědl nebo jaký vzduch tam v Polsku mají, ale trochu se chlapec pobláznil. Jen aby nenarazil.“

Následující OKTAGON Underground je pouze pro české a slovenské bojovníky. Na rozřešení tohoto sporu si tak budeme muset počkat na Štvanici nebo později do Ostravy.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA

Hlavní událost turnaje OKTAGON 43, který se uskuteční 20. května v O2 areně, je jasná. Odveta mezi Vémolou a Kinclem je tahákem, který by bezpochyby pražskou halu vyprodal i sám. OKTAGON však vytahuje z rukávu další esa, která donutí fanoušky sáhnout do úspor na letní dovolenou a místo do Chorvatska radši vyrazit na svátek MMA do Prahy. 

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA