Sleduj nás

Kinclovi nabízíme ty nejlepší podmínky, navíc bude příští rok Gamechanger v jeho váze! láká svoji hvězdu Ondřej Novotný

Kinclovi nabízíme ty nejlepší podmínky, navíc bude příští rok Gamechanger v jeho váze! láká svoji hvězdu Ondřej NovotnýFoto: OKTAGON MMA

Šéf Oktagonu již mnohokrát prohlásil, že na jednom bojovníkovi jeho organizace nestojí. I tak je ovšem jasné, že jsou jména, která by si nerad nechal upláchnout.

Momentální jednička v žebříčku všech váhových kategorií si připsala již svoji třetí úspěšnou obhajobu. Patrik Kincl o víkendu uškrtil Poláka Piotra Wawrzyniaka a nyní se stal volným hráčem, který se může probírat nabídkami případných zájemců. Vzhledem ke kvalitě hradeckého bijce je jasné, že jich nebude zrovna málo.

Patrik se již před zápasem nechal slyšet, že jako první padne jeho zrak na smlouvu, kterou mu bude nabízet Oktagon. Podle slov Ondřeje Novotného jsou podmínky pro šampiona na naprosto světové úrovni.


„Patrik dostal velice zajímavou nabídku a teď už to je jenom na něm. Chápu, že i on má své sny a určitě si je chce plnit. Finance v tento moment nehrají roli, snad jen to, jaké u nás může potkat soupeře, jak za ním stojí lidé a jaké sponzory může mít. Něco takového stoprocentně jinde nenajde... Dobře, v KSW by přemohl Pawlaka a získal titul, ale co dál? Češi v Polsku nikdy tak milováni nebudou, i když chápu, že KSW je pro někoho cílem i snem.“

K udržení největší hvězdy organizace by mohl přispět i velkolepý plán na příští rok. Oktagon se totiž chystá rozjet třetí řadu Tipsport Gamechangeru, který bude ve střední váze. S velkolepým projektem bude samozřejmě následovat i příliv kvalitních bijců v kategorii do čtyřiaosmdesáti kilogramů.


„Příští rok chystáme příliv několika velkých jmen. A zdali budeme pokračovat, tak půjdeme s velkou pravděpodobností do turnaje Gamechanger ve střední váze do osmdesáti čtyř kilogramů. U nás to je zajímavý na několik let dopředu,“ prohlásil Novotný v rozhovoru, který poskytl iDnes.

Kam nakonec Patrikovy kroky povedou, to je zatím ve hvězdách. KSW se rozhodně také nenechá zahanbit a český bojovník může ze zájmu dvou konkurenčních organizací jen vytěžit. Podmínky pro zápasníky se v poslední době dramaticky zlepšují, a to je pro MMA jen dobře.


Další články