Sleduj nás

Kincl: Vémola se dopustil několika faulů, které se vůbec neřešily. A rozhodčí se řídil egem

Kincl: Vémola se dopustil několika faulů, které se vůbec neřešily. A rozhodčí se řídil egemFoto: OKTAGON MMA

Všichni se diví, proč to oktagon sudí více neroztrhával, proč nedával zápasu více volného průběhu. Patrik Kincl má odpověď a ta se arbitrovi líbit nebude.

Karlosovi Vémolovi je vyčítáno, že nedělal něco víc než jen tlačit soupeře na pletivo. Patriku Kinclovi je vyčítáno, že nedělal něco víc než se jen pětadvacet minut bránit, a ještě svého soupeře pobízet, aby ho na to pletivo namáčkl. Hlavním viníkem je přitom oktagon sudí, jenž měl tento duel v režii a který se rozhodl, že ho nikterak kouskovat nebude. Proč? Možná v tom hrálo roli ego, myslí si úřadující šampion střední váhy Oktagonu.

„Můj tým se díval na předchozího zápasy, které tento sudí soudcoval, a tam normálně bojovníky z klinče roztrhával, u nás to nedělal. Mám pro to dvě teorie, ale veřejně řeknu jen tu první. Myslím, že co jsem začal s rozhodčím komunikovat, tak se prostě zasekl. Patrně tam hrálo velkou roli ego,“ pronesl Patrik Kincl během streamu na svém Instagramu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Já jsem mu reklamoval údery mezi nohy, reklamoval jsem chytání rukavic a často jsem se na něj díval během klinče, kde jsem očekával, že nás rozpojí. On si ale asi řekl, že ho tam nebude nikdo opravovat. Napomínal mě totiž, ať s ním nemluvím. Karlos se tam navíc dopustil několika faulů, které se vůbec neřešily,“ vracel se Patrik k souboji, jehož atraktivita zrovna nezvedala diváky ze sedaček. Zvolená taktika nicméně svůj účel splnila, na body to dopadlo zcela jednoznačně 5:0.

„Vím, že se nejednalo o žádnou atraktivní podívanou. Kdo žil ten příběh, pro toho to možná bylo ok, ale po měsíci to však bude patrně nejnudnější zápas Oktagonu, který kdyby rozhodčí více trhal, mohl být atraktivnější,“ uzavřel Kincl, jehož další titulový vyzývatel vznikne ze souboje Robert Bryczek vs. Samuel „Pirát“ Krištofič, kteří se mezi sebou střetnou 28. července pod otevřeným nebem na pražské Štvanici.Další články