Sleduj nás

Kincl nikoho nezajímá! Já s Pirátem máme mít hlavní zápas večera! pustil se do svého rivala Karlos Vémola

Kincl nikoho nezajímá! Já s Pirátem máme mít hlavní zápas večera! pustil se do svého rivala Karlos VémolaFOTO: OKTAGON MMA

Turnaj Oktagon 51 se kvapem blíží a jeho vrcholem budou dvě československé bitvy. „Terminátor“ je ovšem přesvědčený, že pořadí zápasů je špatné, protože všichni netrpělivě čekají, jak dopadne jeho souboj se Samuelem Krištofičem.

Každoročně nejočekávanější událostí je takřka silvestrovský turnaj, který donutí fanoušky vzít O2 arenu útokem. Oktagon si na kartě posledního galavečeru kalendářního roku dává tradičně záležet, a nejinak tomu bude i tentokrát. V hlavních rolích tak budou dva šampioni střední a polotěžké váhy, kteří se pokusí dostát pozici absolutních favoritů. Podle Karlose Vémoly je ale nominace Patrika Kincla do hlavního zápasu absolutním přešlapem, protože „Inspektor“ se z jeho následujícího soupeře posadil na zadek.

„Kincl nemá srdce! Může ti něco říkat, ale pak to stejně neudělá. Z tvojí přestřelky se pokakal. Všichni víme, že máš tvrdou hlavu a přestřelky umíš. Já se z tvého postoje nezblázním, klidně si můžeme dát zápas v Undergroundu,“ hecoval svého soka Karlos, který samozřejmě neopomněl popíchnout svého posledního přemožitele.


„Terminátor“ se ve finále své kariéry chce utkávat pouze s top kvalitou a dělat už jen strhující zápasy. Kromě Patrika Kincla měl v záloze ještě polskou hvězdu Michala Materlu. Bohužel, oba bojovníci mají nakonec jiné soupeře. Karlos tak vyzve soka, se kterým se slovně přestřeluje již déle než dva roky. I když je na něj v hodnocení tvrdý, dokáže ocenit jeho kvality a kuráž.

„Pirát má sice velkou hubu a vždycky se chytí, ale klobouk dolů. Byli tam vetší frajeři, o kterých jsem si myslel, že když končím kariéru, tak si nebudou chtít nechat ten zápas ujít. Pirát má koule. Jde skoro kdykoliv a s kýmkoliv v jakékoliv váze. Má něco, co nejde naučit. Srdce! To má jen pár bojovníků. Procházka nebo Kozma, takže ho bude těžké zlomit. Nikdo od něj nic nečeká. Ani on nečeká, že vyhraje, protože jsem zkušenostmi jinde,“ uzavřel svoji úvahu „Terminátor“ pro Oktagon.Další články