Sleduj nás

Kincl: Nevím, jestli má odveta s Vémolou smysl, už teď jsem ho strčil do kapsy

Kincl: Nevím, jestli má odveta s Vémolou smysl, už teď jsem ho strčil do kapsy
Patrik Kincl váhá, zdali ještě má odveta s Karlosem Vémolou smysl. Už teď se cítí na výši a Terminátora jasně strčil do kapsy.

Královehradecký bijec a nynější šampion střední váhy Oktagonu vychází ze souboje, ke kterému došlo nyní v sobotu v brněnské Winning Group Areně. Zde Patrik předvedl možná až nečekaně dominantní výkon, jímž pohřbil svého titulového vyzývatele Alexe Lohorého ještě v prvním kole.

Fanoušci nestačili zírat a rovnou se nabídlo přirovnání Karlosova dva roky starého duelu. I Terminátor tehdy bojoval s Lohorém, údajně měl v tom souboji několik kilogramů navrch, ale svého soupeře nebyl schopen ukončit. Celých pět kol jej mlátil na zemi a pak si odnesl výhru na body.

„Lohoré přijel v nejlepší formě, do váhy shazoval a já ho byl schopen ukončit v prvním kole a netrápit se s ním pět jako Vémola, který vyhrál až na body. Já vlastně nevím, jestli má ten zápas s Karlem ještě smysl. Jeho výkon jsem strčil do kapsy,“ usmíval se Patrik v rozhovoru pro deník Sport.

https://top-fight.cz/ceska-scena/strcili-mu-kameru-s-bleskem-pred-oblicej-a-kriceli-na-nej-ze-prohraje-vemola-ale-nakonec-prince-totalne-vyskolil/


Vzhledem k tomu, jak se oba borci nemusí, se jistě z Kinclovy strany jednalo o cílený rýpanec. Jeho titulový zápas s Karlosem Vémolou stále visí ve vzduchu. Diváci a promotéři Oktagonu s ním počítají a mluvilo se o něm i na brněnské pozápasové tiskové konferenci.

„S Ondrou Novotným jsme se o té odvetě bavili již v době, co jsem přestupoval do Oktagonu. Nechtěl jsem to řešit jen před duelem s Lohorém (aby se nerozptyloval). Odveta byla zmíněna i na tiskovce po turnaji. Takže to je určitě ve vzduchu, ale zatím nemáme nic podepsáno,“ přiznal Kincl.

Další články