Sleduj nás

Kincl a Buchinger vstupují pod křídla nového giganta, který chce ovládnout tuzemskou scénu

Kincl a Buchinger vstupují pod křídla nového giganta, který chce ovládnout tuzemskou scénu

Patrik Kincl a Ivan Buchinger už vědí, pod podpisem jaké společnosti svedou svůj příští zápas. A pro nás je to tak trochu překvapením, protože do hry vstoupil nový gigant, jehož tu doposud nikdo neznal. 

V Praze se 27. června uskuteční galavečer MMA a K1, na němž by se měla objevit taková jména, jako jsou Patrik Kincl, Ivan "Buki" Buchinger, mladý talent Vašek Sivák nebo také také Daniel Brunclík. 

Akce ponese název Prague Fight Night, která se nechala inspirovat zahraniční společností ONE Championship. Právě zde se odnedávna mixují MMA zápasy s těmi K-1, což má zvýšit atraktivitu a přilákat širší spektrum publika. 

„Hned pro naši první akci se nám podařilo získat dva nejlepší československé zápasníky. Za to jsme nesmírně rádi. Myslím, že se nám zde podaří etablovat slibnou bojovou platformu," uvedl pro sport.cz Tomáš Rosenberger, zástupce hlavního českého investora.


Doposud nám více odhaleno nebylo. Kdo za tímto projektem stojí, odkud bere finance či jestli doopravdy naplní svou vizi pro hvězdnou budoucnost. Účast obou předních českých a slovenských zápasníků však byla potvrzena. „Ano, je to pravda, zápas můžu potvrdit," uvedl sportem.cz citovaný Patrik Kincl. 


Další články