Sleduj nás

Kincl a Buchinger vstupují pod křídla nového giganta, který chce ovládnout tuzemskou scénu

Kincl a Buchinger vstupují pod křídla nového giganta, který chce ovládnout tuzemskou scénu

Patrik Kincl a Ivan Buchinger už vědí, pod podpisem jaké společnosti svedou svůj příští zápas. A pro nás je to tak trochu překvapením, protože do hry vstoupil nový gigant, jehož tu doposud nikdo neznal. 

V Praze se 27. června uskuteční galavečer MMA a K1, na němž by se měla objevit taková jména, jako jsou Patrik Kincl, Ivan "Buki" Buchinger, mladý talent Vašek Sivák nebo také také Daniel Brunclík. 


Akce ponese název Prague Fight Night, která se nechala inspirovat zahraniční společností ONE Championship. Právě zde se odnedávna mixují MMA zápasy s těmi K-1, což má zvýšit atraktivitu a přilákat širší spektrum publika. 

„Hned pro naši první akci se nám podařilo získat dva nejlepší československé zápasníky. Za to jsme nesmírně rádi. Myslím, že se nám zde podaří etablovat slibnou bojovou platformu," uvedl pro sport.cz Tomáš Rosenberger, zástupce hlavního českého investora.


Doposud nám více odhaleno nebylo. Kdo za tímto projektem stojí, odkud bere finance či jestli doopravdy naplní svou vizi pro hvězdnou budoucnost. Účast obou předních českých a slovenských zápasníků však byla potvrzena. „Ano, je to pravda, zápas můžu potvrdit," uvedl sportem.cz citovaný Patrik Kincl. 

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu