Sleduj nás

Khabibův trenér otevřeně o tom, proč pro McGregora ztratil veškerý respekt

Khabibův trenér otevřeně o tom, proč pro McGregora ztratil veškerý respekt
Ani po čtyřech letech rivalita mezi týmem Khabiba a Conora neutichá a dá se říct, že se na tom nic nezmění ani v budoucnu.

Notorious byl v posledních dnech opět při chuti a když promluvil o svém bojovém návratu, obligátně si přitom rýpnul do svého úhlavního dagestánského soka Khabiba Nurmagomedova.

„Jedni se perou, protože chtějí něco dokázat, a druzí se pose*ou hned, co ucítí, že se laťka obtížnosti soupeřů začíná zvedat,“ řekl McGregor a naznačil tak, že se kvůli strachu Orel vyhnul i odvetě.


Voda byla tedy opět rozvířena a její příliv se dostal až do kalifornského AKA gymu, kde šéfuje bývalý Khabibův trenér Jorge Mendez. Ten se rozhodl na Conorova slova výstižně reagovat.

„Všichni víte, co Khabib Conorovi udělal, a já jsem přesvědčený, že by to kdykoliv zopakoval. I když je teď v důchodu. Osobně se domnívám, že to Conor i sám tuší, pouze si hraje na něco, čím ani není,“ uvedl Mendez.


conor mcgregor Conor McGregor

Jsou věci, které se nedělají


„Tohle je ten důvod, proč nejen já, ale i spousta dalších lidí Conora nemusí. Nemají ho rádi. To, jak se vyjadřuje, jak ponižuje ostatní a naváží se do jejich rodiny či soukromí. Tohle prostě do sportu nepatří,“ vyjasňoval.

„Vrcholem jeho vyjadřování bylo, když řekl o coronaviru, že je to dobrá věc a že je Khabibův otec Abdulmanap zlo, a proto s ním prohrál… Je mi to líto, ale pokud tohle někdo řekne, a je mi úplně jedno, co jste zač, tak pro vás ztratím veškerý respekt,“ vracel se Mendez k více než rok staré situaci, kde se Notorious opět snažil rozvířit vášně.  

„Ctím McGregora díky jeho předešlým úspěchům. Rozhýbal tuto hru, ale překročil hranice, které se nemají překráčet. Mnoho lidí kvůli covidu zemřelo. Mí přátelé, a to včetně Khabibova otce. A on o covidu řekne, že to je dobrá věc, když si bere zlé lidi? Tohle je to největší dno,“ vyjádřil se Mendez pro Barstool Sports.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články