Sleduj nás

Khabib v problémech! Jeho poslední slova o ženách si vzaly feministky osobně a očekávají nápravu

Khabib v problémech! Jeho poslední slova o ženách si vzaly feministky osobně a očekávají nápravu

Ať už to bral pouze jako žert nebo se snažil o upřímnou odpověď, v každém případě teď šampion z lehké váhy pod vlajkou UFC pyká za svá slova. 

Khabib Nurmagomedov se brodí v horkých vodách a kdoví, zdali se ještě pořádně nespálí. Jeho kontroverzní prohlášení o ženách bojovnicích se dotklo několika „feministek“, které dbají o rovnoprávnost mezi oběma pohlavími. 

Khabib Nurmagomedov má problémy


Když byl tedy současný šampion tázán, co si myslí o ženách jakožto zápasnicích, řekl s úsměvem na tváři: „Pro ženy mám jednoduchou radu. Buďte bojovnicemi u vás doma.“ 

Tím to samozřejmě ještě nekončilo. „A ještě jedna drobná rada, místo válčení v kleci byste měly zakončit vašeho manžela v posteli,“ dodal. 


Ať už bylo toto prohlášení jakkoliv upřímné, jeden nejmenovaný ženský spolek proti Khabibovi vyšlápnul a kromě kritiky hrozí, že to požene i na vyšší místa. 

Zdali to ale doopravdy bude někdo řešit nebo jak to dopadne, to nám napoví až čas. Prozatím sám ruský Orel netuší, zdali si na něm nesmlsne ještě nevadská komise, která mu určí délku trestu v UFC.Další články