Sleduj nás

Khabib se vždy bál odvety s McGregorem, stejně jako se bál mě, nebral si servítky Diaz

Khabib se vždy bál odvety s McGregorem, stejně jako se bál mě, nebral si servítky DiazFOTO: UFC

Nate Diaz stále nemůže překousnout, jak se Khabib vypařil z této hry, aniž by čelil jemu anebo dal odvetu McGregorovi.

Mnoho fanoušků, zápasníků i expertů Khabiba řadí mezi top pět nejlepších MMA bojovníků celé historie. Kdykoliv ale něco podobného Nate Diaz zaslechne, utrousí nějakou rýpavou připomínku. Podobně jako nyní.

„Khabib nikdy nebyl nejlepší, těch pravých výzev se bál. To je ten váš šampion? Je to jen srab a žena!“ reagoval pověstný stocktonský bijec na Twitteru pod příspěvek od MMA Uncensored, který jej viditelně rozčílil.

„Je to pouhý srab, který se bál postavit skutečným výzvám. Vyhnul se McGregorovi (odvetě) a raději se vyhnul i mně, když jsem ho profackoval na WSOF (Word Series of Fighting). Někteří lidé pro opravdový boj nejsou stavěni,“ rýpnul si.

Nate tak dal vzpomenout na událost z roku 2015, kdy se on a Khabib střetnuli na WSOF. První jmenovaný šel podpořit Jakea Shieldse, druhý zase Abubakara Nurmagomedova. Oči dotyčných se v jeden moment střetly a rázem z toho vznikla mela.


„Jo, naběhl jsem k němu a pořádně ho profackoval, protože na mě divně čuměl. Je mi jasný, že ze mě měl srandu. Nikdy o mně nemluvil dobře. Tenhle typ lidí se vám směje za zády, ale jak už jsem řekl, na skutečný boj nejsou stavění. Proto mi ani tu facku nijak nevrátil,“ vzpomínal tenkrát Diaz v rozhovoru pro MMA Mania.

Zajímavé je, že Khabibovi Diazovy urážky nejsou cizí, moc dobře o nich ví. Když byl ale jednou tázán, proč na ně nereaguje, tak odpověděl, že nehodlá ztrácet čas s někým, kdo za to nestojí. „Když máte deset a více proher na kontě, je jasné, že asi děláte něco špatně. Mezi námi je velká kvalitativní propast, tak ať si Diaz klidně mluví. Ten člověk bojuje mimo moji ligu.“


Další články