Sleduj nás

Khabib se nehodlá zastrašit, Gaethjemu poslal důrazné varování

Khabib se nehodlá zastrašit, Gaethjemu poslal důrazné varování

Podobně jako tomu bylo v případě Tonyho Fergusona, i zde se rojí stále více a více lidí, kteří se domnívají, že je Justin Gaethje konečně tím pravým, kdo by měl ruského Orla sesadit z trůnu lehké váhy.

Khabib, jenž má před sebou jasnou misi, se rozhodl utlumit rozruch, který kolem jeho příštího soupeře vzniká. A nahlas mu připomněl, že pouze v postoji s ním bojovat nebude.

„Justin je velice milý člověk a dobrý soupeř, ale jakmile se dveře oktagonu zavřou, musí být připraven na to, že nás nečeká pouze boxerský zápas. Já nejsem Dustin (Poirier) nebo Tony (Ferguson). Já ho zavedu do toho nejhlubšího místa v oceánu a tam ho utopím,“ vzkazoval sebevědomě.


Khabib má za sebou několik emočně náročných týdnů. Smrt jeho otce ho nepochybně hodně zasáhla, ovšem co se mu musí nechat, je to, že si i nadále hodlá plnit své povinnosti šampiona.

Pokud by se mu podařilo přemoct Justina, pak se bude chtít v dubnu nového roku utkat s Georgesem St. Pierrem, jenž jeví slibné choutky vrátit se z důchodu. Byl by to nepochybně vysněný konec kariéry, kdyby se mu podařilo oba zápasy vyhrát. Přesně tak, jak by si to přál jeho otec.Další články