Sleduj nás

Khabib předpovídá duel Makhachev vs. Oliveira. Myslí si, že se Charles strachy ani neukáže

Khabib předpovídá duel Makhachev vs. Oliveira. Myslí si, že se Charles strachy ani neukáže
Charlesu Oliveirovi strach nedovolí, aby proti Makhachevovi vůbec nastoupil, myslí si Khabib.

Co odešel do důchodu, pokouší se Khabib také oživit tuto bojovou hru trochou trashtalku. Ve svém posledním příspěvku, který sdílel na sociálních sítích, Charlese Oliveiru obvinil ze strachu, ačkoliv ve svých posledních zápasech vymýtil téměř celou špičku žebříčku divize lehké váhy.

„Prostě se domnívám, že se Oliveira v Abú Dhabí (strachy) neukáže a UFC ho nahradí Beneilem Dariushem… Bez ohledu na to, kdo naším soupeřem bude, se Islam stane tím nejlepším na světě!“ napsal Khabib, který už bojovou dřinu vyměnil za hamburgery a pepsi a nyní si užívá zaslouženého důchodu.

https://twitter.com/TeamKhabib/status/1570598016154992640?s=20&t=FLP_e5ZBUb4OV_UvryZ4Yg

Kdyby se Charles nezalekl, jak by probíhala bitva?


Khabib počítá i s tím scénářem, co by bylo, kdyby brazilský bojovník překonal svůj strach a proti Makhachevovi v naplánovaném termínu nastoupil. Prohře by se podle všeho i tak nevyhnul.

„V žádném případě o Charlesovi neříkám, že to je špatný bojovník, ale vůbec nevěřím tomu, že dokáže Islama porazit. Dávám mu maximálně tři kola, než odklepe. Nezáleží na tom, koho teď Charles porazil, na Islama nemá. Islam je nejlepším bojovníkem divize lehké váhy a nikdo ho jen tak nepřemůže,“ predikuje ruský Orel.


Jak to nakonec doopravdy dopadne, to se dozvíme 22. října na turnaji UFC 280. Pořadatelským místem se opět po čase stane Abú Dhabí, které se považuje za Makhachevovo domácí teritorium. Počítá se, že se ochozy naplní hlavně jeho fanoušky.

Další články