Sleduj nás

Khabib: Potkat se s Conorem na ulici, tak se do sebe pustíme. On by skončil v nemocnici a já ve vězení

Khabib: Potkat se s Conorem na ulici, tak se do sebe pustíme. On by skončil v nemocnici a já ve vězení

Khabib Nurmagomedov sice porazil Conora McGregora loni v říjnu v kleci, ale jejich rivalita ani tímto soubojem údajně neskončila.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Ruský šampion ve službách UFC vystoupil na kanálu ESPN ve společnosti Bretta Okamota, kde promluvil o tom, co by se stalo, kdyby se se svým sokem potkal někde na ulici.

„Naše rivalita dozajista ještě není u konce. Pokud bychom se potkali mimo klec, jsem si stoprocentně jistý, že bychom se do sebe pustili. Vůbec by nezáleželo na tom, kdyby do toho zasáhla policie. Oni (Conorův tým) by skončili v nemocnici a my ve vězení,“ pravil Khabib.


Chvíli na to se snažil odpovědět na otázku, jak je to s případnou odvetou, o níž se zejména z McGregorovy strany tak často diskutuje.

„Odveta? Vůbec ne! Bude muset vyhrát tak 9-10 zápasů, než se ke mně probojuje. Myslíte si, že kdyby mi UFC nabídlo tenhle zápas, tak že bych ho přijal? Ne - chci čelit opravdovým fighterům, jako jsou Dustin Poirier, Tony Ferguson nebo Georges St-Pierre. Rozhodně ne někomu jako McGregor, kdo má potíže vůbec vyhrát!“ reagoval Khabib.


Celý rozhovor s doposud neporaženým šampionem si můžete prohlédnout v přiloženém videu.


Další články