Sleduj nás

Khabib: Nerozumím tomu hype, Poirier je těžký soupeř, ale rozhodně nedosahuje mé úrovně

Khabib: Nerozumím tomu hype, Poirier je těžký soupeř, ale rozhodně nedosahuje mé úrovně

Po celém internetu se neustále šíří zprávy o tom, jak Dustin Poirier bude vůbec prvním, kdo porazí jindy neomylného šampiona lehké váhy. 27 chlápků předtím mělo podobné mínění a všech 27 z nich však zklamalo. „Kde se tedy bere ten hype?“ ptá se Khabib, ač nenachází odpověď.

Vše to začalo již od prvního dne, kdy byl oficiálně oznámen duel mezi Khabibem a Dustinem. Druhý jmenovaný bojovník tuší, že má všechny předpoklady k tomu, aby ruského Orla porazil. Na jakékoliv tiskové konferenci je slyšet jeho sebevědomí, které je podpořeno šesti výhrami v UFC v řadě.

„Tohle je pro mě trochu překvapení. Dustin je dobrý postojář, umí pracovat s nohama, ale proč se všichni baví o jeho šesti výhrách? Všude, kam jdu, slyším o jeho šesti výhrách. Co mých 27 vítězství? 11 let neporažen. Nesnažím se Dustina podcenit, je to těžký soupeř, ale určitě není na mé úrovni,“ reagoval Khabib, když se k němu tyto zprávy (opět) donesly.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Poirier (25-5-1 MMA, 17-4-1 UFC) se stal dočasným šampionem divize lehké váhy, když na UFC 236 skrze jednostranné bodové rozhodnutí porazil Maxe Hollowaye. Nurmagomedov se tímto výsledkem cítil lehce zaskočen, neboť neodpovídal papírovým předpokladům, přesto se nehodlá proti verdiktu stavět.


„Upřímně, poslední zápas jsem očekával, že ho Max porazí. Tenhle výsledek pro mě byl tak trochu překvapením. Dustin je dobrým zápasníkem, co v UFC podstoupil více než 20 duelů, ale také nutno říct, že všichni jeho poslední soupeři byli čistě jen postojáři. Nikdy nebojoval s někým, kdo by ho nonstop házel na zem, jako to dělám já,“ svěřoval se Khabib.

„Myslím si, že ho se mnou čeká dlouhá a těžká noc. To je můj názor, protože na mě musí být připravený. Hodlám s ním celou noc házet. Chci ho unavit a nakonec ho donutit se vzdát. To je můj plán,“ dodával ruský šampion.


Další články