Sleduj nás

Khabib je v ráži! Směrem ke Conorovi vyslal další, tentokrát mnohem kontroverznější popíchnutí

Khabib je v ráži! Směrem ke Conorovi vyslal další, tentokrát mnohem kontroverznější popíchnutí

Ruský Orel si usmyslil, že bude pořádat nálety na irského Notoriouse, který se nedávno rozhodl již potřetí ve své kariéře pověsit rukavice na hřebík.

Khabib Nurmagomedov, jenž byl v minulosti častým terčem Conorových eskapád, si patrně všiml, že nyní nastala ta správná chvíle, aby on sám přešel jako první do ofenzivy.

V krátkém časovém intervalu se aktuální šampion z divize lehké váhy UFC rozhodl směrem do Irska vypálit další, tentokrát mnohem kontroverznější rýpnutí. Ve svých stories na Instagramu totiž sdílel záběr z UFC 229, kde po zápase jeho týmový kolega Zubaira Tukhugov v kleci napadl již viditelně vysíleného McGregora. Tento obrázek byl doplněn popiskem: „Pro fanoušky.“


Pro někoho (nebo spíše pro mnohé) může být tato urážka nepochopitelná či naprosto zcestná. Co nám však usnadní chápání, je ten fakt, že spory mezi Khabibem a McGregorem dávno překročily hranice pouhé osobní nenávisti, tato válka je nyní globální. Spousta Dagestánců Conora vyloženě nenávidí, a když tedy Khabib sdílel tento příspěvek, dočkal se několika „díků“.


Doposud neporažený šampion z lehké váhy zároveň podotkl, že fanouškům v blízké době sdělí důležitou informaci týkající se jeho budoucnosti. Zatím můžeme jen spekulovat, co má nejúspěšnější člen z početné zápasnické rodiny Nurmagomedovů za lubem, ale je možné, že i on sám vyhlíží bojový důchod? 


Další články