Sleduj nás

Khabib je srab a jeho tátovi nic není, začal rýpat McGregor, který prý odhalil velkou lest

Khabib je srab a jeho tátovi nic není, začal rýpat McGregor, který prý odhalil velkou lest

Tak přeci jen se opět ozval! Conor McGregor, jenž se od oznámení svého důchodu přestal angažovat v internetových válkách a slovních přestřelkách, již nevydržel nátlak, který k němu doléhal ze strany dagestánského týmu.  

Nejprve to byl sám Khabib, který Conora osobně dvakrát popíchl, a následně se k němu připojil i jeho bratranec Abubakar Nurmagomedov. Ten celou věc posunul na úplně novou úroveň, když využil nepříznivé situace ve světě a na svém Instagramu sdílel poněkud nemístný příspěvek.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Když je doba koronaviru a vy nemůžete dýchat,“ znělo v popisku, který neunikl pozornosti široké veřejnosti.

A neunikl ani oku samotného Notoriouse, jenž se tentokrát pokusil oplácet stejnou mincí a na mušku si vzal nejen Khabiba, ale i jeho otce Abdulmanapa, který v nemocnici po nákaze koronavirem bojoval o holý život.

„Přišel jsem na to, že to celé s Abdulmanapem byla jenom bouda, která měla zamaskovat Khabibovu nízkou aktivitu a jeho vyhýbání se bojům. Hodně štěstí, ale pamatujte si: ‚Alláh vidí všechno!‘“


Conor McGregor

McGregor je již dlouho zastáncem toho, že se ruský šampion z divize lehké váhy vyhýbá soubojům. A to nejen s ním, ale například i s Tonym Fergusonem, s nímž letos v dubnu vzájemné měření sil nedopadlo už popáté v řadě.


Další články