Sleduj nás

Khabib: Je mi jedno, co White říká. McGregor odvetu nedostane. Rozhodně ne cestou přes béčkové soupeře

Khabib: Je mi jedno, co White říká. McGregor odvetu nedostane. Rozhodně ne cestou přes béčkové soupeře

Khabib Nurmagomedov utnul všechny zprávy, podle kterých by se případně po zápase s Tonym Fergusonem mohl pustit do odvety s Conorem McGregorem.

Ruský Orel, jenž doposud ve své kariéře nenašel přemožitele, se domnívá, že zde není nic, čím by si irský Notorious vysloužil odvetu. A to i napříč tomu, jakým směrem MMA jako takové před několika lety nakopl. Faktem zůstává, že Conor teď vůbec nebojuje, dva ze svých posledních čtyř zápasů prohrál a v divizi do 70 kilogramů nemá potřebné výhry, díky kterým by na titulovou bitvu mohl mít nárok.

McGregor může díky své minulosti předskočit kohokoliv v žebříčku a bojovat o titul, tvrdí šéf UFC

„Jsem velice překvapený řečmi, které vedl Dana White… že pokud Conor porazí Cowboye a já Tonyho, tak budeme mít odvetu. Nicméně já jsem jedním z těch, kteří rozhodují o tom, kdo bude bojovat o titul, a dokud prostě Conor něco nedokáže v lehké váze, tak ji nedostane,“ reagoval šampion z Dagestánu, který chce dát (v případě úspěchu nad Fergusonem) šanci ostatním tvrdě pracujícím bojovníkům v divizi. Navíc se mu nepozdává ani to, že se McGregor přesunul do velterové váhy, kde se utká s „nevýrazným“ Donaldem Cerronem.

„Z posledních deseti zápasů jich Cowboy šest prohrál. Můžeme o něm říct, že to je soupeř z druhé ligy a v takovém případě je mi úplně jedno, kdo vyhraje. Jestli chce Conor odvetu, musí zápasit v lehké váze a ne ve veltru a musí porazit deset soupeřů, stejně jako já, aby si zasloužil boj o titul. Pokud se mu to povede, teprve pak budu uvažovat nad odvetou. Pokud ale chce zápasit s béčkovým protivníkem ve veltru a myslet si, že mu to vynese boj o pás v mé divizi, tak se plete. Dokud budu šampionem, tohle se nikdy nestane,“ přisliboval Khabib.Další články