Sleduj nás

Khabib: Conorovi ruku nepodám, dokud se mi neomluví

Khabib: Conorovi ruku nepodám, dokud se mi neomluví

Současný šampion divize lehké váhy UFC si stojí za svým rozhodnutím, že spory mezi ním a Conorem McGregorem nikdy nebudou urovnány, dokud se mu nedostane omluvy.

Už je tomu rok, co se Khabib a Conor potkali v kleci. Tento zápas měl ukončit všechny konflikty, které mezi oběma tábory vznikly, nicméně opak byl bohužel pravdou. Místo toho, aby se nenávist urovnala, tak se ještě více prohloubila. Přesto Khabib cítí, že naděje existuje.

„Odmalička mě učili, že pokud se vám někdo omluví a přizná tím své chyby, musíte tu omluvu přijmout. Jsem připraven Conorovi odpustit a klidně si s ním potřást rukou, jestli se mi omluví,“ pravil ruský Orel před obrazovkami RT Sport.


Image result for khabib mcgregor

Conor McGregor se od svého přesunu k MMA důchodu (z něhož má co nevidět opět vystoupit) dostal do několika problémů. Tím nejhorším bylo uhození staříka v baru, kvůli čemuž jde už tento pátek před soud.


„Víte, perfektivní lidé neexistují. Všichni děláme chyby a všichni se z nich snažíme poučit. Pokud ale v dělání těch chyb pokračujete, pak to znamená, že to máte v povaze,“ vysvětloval Khabib.

„Nedávno jsme to mohli vidět. Kdo si může dovolit udeřit sedmdesátiletého starce? Pouze to ukazuje na nedostatek morálky a špatné chování. Tohle je vaše povaha. Takže nejsem ochoten si s Conorem potřást rukou, dokud si něco neuvědomí,“ dodával. 


Další články