Sleduj nás

Kevin Lee: Myslím si, že Khabib podcení pověstnou McGregorovu levačku a jeho sebevědomí tvrdě narazí

Kevin Lee: Myslím si, že Khabib podcení pověstnou McGregorovu levačku a jeho sebevědomí tvrdě narazí
Velmi často probírané téma poslední doby se dočkalo další části svého příběhu. Mezi skupinku lidí, jež se řadí na dvě odlišné strany barikády (tedy jedni na stranu Conora a druzí na stranu Khabiba), se přidal i detroitský rodák a účastník lehké váhy Kevin Lee.

Ten měl s Nurmagomedovem v minulosti jisté spory, a tak není pochyb o tom, koho bude během velmi očekávaného duelu podporovat.

„Myslím si, že Conor vyhraje a jako velikou výhodu, která celý duel rozhodne, vidím jeho levou ruku. Spousta zápasníků ji nemá nastudovanou, a tudíž netuší, co s ní všechno umí. To se nakonec může ukázat jako klíčové,“ vysvětluje Lee.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Na jeho postřehu asi něco bude, jelikož když se ohlédneme pár měsíců dozadu, sám McGregor přiznal, že jeho levý hák podcenila už celá řada zvučných soupeřů, jako je například José Aldo, Eddie Alvarez, Dustin Poirier nebo Chad Mendes.

„Je to všechno ve mně. Vím, kdy mám udeřit, vím, kdy se do toho pořádně opřít,“ pravil irský zápasník pro GQ Style. „Nikdo se nedokáže mé technice ani přiblížit. Moje údery jsou vždy čisté a precizní. Jen se podívejte na Diaze. Vážil téměř 90 kilo, ale když jsem ho udeřil, svalil se k zemi jako pytel sra***. Jako kdyby ho sestřelil odstřelovač. Takovou sílu ve své paži mám,“ upozornil na své přednosti Conor McGregor.


A podobný důvod k úspěchu, jak už jsme jednou nakousli, vidí i americký bojovník Kevin Lee (17-3-0), jenž touží po Khabibově hlavě už několik týdnů. Podle jeho slov nejenom ruský velikán narazí na nepropustnou irskou zeď, ale i jeho ego spadne tvrdě k zemi.

„Nurmagomedov je podle mě ve světě UFC strašně a možná až zbytečně přeceňován. Kdyby ho nesrazil Conor, udělám to já,“ říká Kevin. „Cítím se jako někdo, kdo do této hry přináší zcela nový styl. Nemůžete mě unavit, nemůžete ustát mé údery a prakticky se mnou nemůžete ani zápasit. Rád bych, aby to Khabib pocítil na vlastní kůži, ale holt si musím počkat. Uvidíme, co se stane po říjnu,“ pokračuje Lee ve svém hodnocení.

„A stejně jako nemůžete předvídat, co udělám já, nemůžete ani tušit, s čím novým přijde Conor. Slyším dost názory lidí říkat tu stejnou věc (že vyhraje doposud neporažený ruský expres), ale já jsem zcela odlišného názoru. Myslím si, že ten duel nedojde ani do svého konce a Khabib se odporoučí do říše snů někdy ve třetím kole,“ doplnil pětadvacetiletý zápasník.


Co je však zajímavé, tak na stranu Conora se sice neformálně, ovšem zato veřejně naklonil i prezident UFC Dana White, jenž se snažil vyvrátit názory kritiků podceňujících McGregorovy schopnosti.

Další články