Sleduj nás

Kelvin Gastelum není žádný troškař, ve svém dalším zápase chce jednoho z těchto soupeřů

Kelvin Gastelum není žádný troškař, ve svém dalším zápase chce jednoho z těchto soupeřů

Bývalý vyzyvatel o titul dočasného šampiona střední váhy Kelvin Gastelum (15-5, 1 NC) si určil, jakého soupeře by si přál příště.

Osmadvacetiletý rodák z Arizony se v nitru oktagonu naposledy objevil 2. 11. minulého roku, když ve velmi těsném bodovém poměru prohrál nad Darrenem Tillem. Gastelum nezvládl sice druhé utkání v řadě, ale i tak to jeho odvahu nezlomilo, ba naopak spíše nakoplo.


„Stále mám v merku titulové boje, jenom musím vyladit pár věcí,“ sdělil po svém posledním neúspěchu americký bojovník, jehož plán je už teď zřejmý. „Nabízí se mi spousta možností, pouze nevím, před koho mě matchmakeři postaví. Osobně doufám v někoho z této trojky: Robert Whittaker, Jared Cannonier nebo Jack Hermansson,“ uváděl.

Všechna tři jména se motají kolem špičky žebříčku střední váhy a všechna tři rovněž mohou usilovat o boji o titul. Původní záměr UFC byl takový, že se bývalý šampion Robert Whittaker utká s Darrenem Tillem a Jack Hermansson měl bojovat s Chrisem Weidmanem. Tyto plány se ovšem s příchodem koronavirové krize zbořily jako domeček z karet, vše se totiž bude sestavovat znova.Další články