Sleduj nás

Kdo to kdy viděl, aby se cigáni prali mezi sebou. Máte mlátit Čechy, zlobí se Diego Kotlár na aktéry pouliční rvačky Polláka s Čonkou

Kdo to kdy viděl, aby se cigáni prali mezi sebou. Máte mlátit Čechy, zlobí se Diego Kotlár na aktéry pouliční rvačky Polláka s ČonkouFoto: Clash of the Stars

Někteří Romové nedokáží skousnout, že se předevčírem v pražských ulicích prali dva z nich.


Tomáš Pollák je napříč veřejností již známou postavou, která má v pozici trenéra celkem dost svých svěřenců. Většina z nich sice působí v Clash of the Stars, ale i tak často preferují možnost jít hned za ním.

Právě Tomáš byl jedním z aktérů pouliční rvačky, ke které došlo v úterý večer v centru Prahy. Někteří by čekali, že by takto známý člověk, veřejná osobnost, mohl jít příkladem, ale on se nechal unést a šel si řešit své spory ven, kde se to pořádně zvrtlo.

Pouliční bitku mezi ním a 55letým Josefem Čonkou sledovaly desítky dalších lidí. Mnozí z nich byli tak horliví, že se do ní údajně chtěli také zapojit. Chvíli trvalo, než byl této dvojici vytvořen prostor, aby měla čas jen pro sebe.

„Nic proti, ať si každý dělá, co chce, ale mám pocit, že vám cigáni totálně hrabe. Není divu, že se vám Češi smějí, když se perete mezi sebou. Kdo to kdy viděl, aby šel cigán proti cigánovi. Vy jste ten nejhorší národ. Za počítačem děláte hrdiny, ale ve skutečnosti se hýbete podle toho, jak gádžové pískají,“ zlobil se Diego na svém TikToku, kde se údajně rozhovořil i na základě vlastní zkušenosti.


„Myslíte si, že i mně pomohlo, když jste fandili Bendovi? Ne. Vy všichni, co přejete něco špatného nebo děláte něco špatného našim klukům, vám se to jednou vrátí. Věříte mi?“ ptal se Diego, načež následovala pasáž v romském jazyce, kterou jsme nedokázali přeložit.

V každém případě tuto nově nabitou zlost použije do svého dalšího zápasu v Clashi. „Věřte mi, že jsem z vás tak znechucený, že kdyby teď proti mně kdokoliv stál jeden na jednoho, tak dostane KO a ani nebude vědět jak. Věřte mi. A jak vy nemáte koule ukázat své schopnosti v boji, tak věřte, že já je mít budu. Já teď půjdu do Clashe a udělám tam takovou díru, že to svět neviděl. A vynutím si nejen odvetu s Bendou a všechny gádže tam rozbiju. Věřte mi,“ dodal silně nabuzený Diego.​


Další články