Sleduj nás

Kdo je nejlepší zápasník v UFC očima Darrena Tilla?

Kdo je nejlepší zápasník v UFC očima Darrena Tilla? FOTO: UFC

Darren Till údajně u sebe na tréninku poznal MMA bojovníka, který svými znalostmi předčí celou světovou elitu.

Tillovi se sice v poslední době nějak extra výsledkově nedaří, ale to ještě neznamená, že by se vzdával. Aby se mohl zlepšovat, kvůli tomu cestuje po světě a jednou zakotvil například i ve Švédsku, kde se spřátelil s tamní rostoucí hvězdou Khamzatem Chimaevem.

Co započaly první tréninky, nestačil se Darren divit tomu, co zažil. V Británii i Americe už navštívil pár tréninkových center, ale v žádném z nich neviděl tak kvalitního bojovníka, jako je Chimaev. Tomu prý bude patřit veliká, veliká budoucnost.


„Já věřím tomu, že nejvíce může soudit ten člověk, který si něčím prošel nebo něco zažil na vlastní kůži. Já mohu říct, že jsem za svou kariéru trénoval a spároval s mnoha kvalitními borci, ale žádný z nich, a to říkám zcela upřímně, se ani nedotahoval na Chimaeva. On je zkrátka jiná liga,“ přiznával Till.

„Já jsem přesvědčený, že pokud si tento člověk stoupne do klece proti komukoliv, tak ho porazí. On má v sobě prostě všechno. Je agresivní, má dobrý pohyb, velkou výdrž, skvělé kardio a velký zápal pro tuto hru. Jemu nelze nic vytknout. V podstatě se narodil v tělocvičně a to, jak na sobě maká, z něj dělá nejlepšího MMA zápasníka současnosti. Osobně nevidím nikoho, kdo by se mu ve velterové či střední váze mohl rovnat,“ řekl Till deníku Mirror.  ​


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články