Sleduj nás

Kdo je Dillon Danis a čím ruského šampiona tak moc naštval, že po něm skočil?

Kdo je Dillon Danis a čím ruského šampiona tak moc naštval, že po něm skočil?

Ruský orel a zároveň vítěz dlouho očekávaného UFC 229 udělal něco, co by od něj asi jen málokdo mohl čekat. Na první pohled při konferencích klidný a soucitný člověk krátce po skalpu McGregora přeskočil pletivo oktagonu a vydal se za tréninkovým parťákem poraženého Ira.

Dillon Danis je tím mužem, který měl Conora připravit na zápas s neporaženým šampionem, a to hlavně proto, že se jeho styl zakládá na wrestlingu a jeho tělo má dispozice pro účast ve střední váze. Aby toho ovšem nakonec nebylo málo, tentýž člověk, ač sám ještě pořádně nezápasil, v jeden moment vyzařoval větší sebevědomí, než bylo před tak velkým duelem, jaký nás čekal 6. října, vůbec zdravé. Dillon se totiž považoval za lepšího wrestlera, než je Khabib, což se v jeden moment snažil nastínit i na svých sociálních sítích.

Dillon Danis v UFC

„Pevně věřím, že dokážu stejné věci jako Khabib, ba naopak jsem ještě komplexnější, protože ovládám více technik, jak ukončit soupeře. Jsem větší než on, jsem agresivnější, a dokonce i lépe zápasím, proto když se mnou Conor každý den trénuje, je to jako kdyby cvičil s někým lepším, než je Khabib. Není žádných pochyb o tom, že bude stoprocentně připravený,“ sdělil světu Dillon Danis, který se tím dotknul Nurmagomedovovy dlouholeté práce.

Když pak tedy Khabib přemohl Conora, ukazoval prstem právě na tuto osobu, která McGregora trénovala, čímž jí chtěl naznačit, že její výcvik nebyl tak úspěšný, jak si sama myslela. To ovšem Dillon nemohl skousnout a začal opět na Rusa pokřikovat věci podobné těm, jež Conor používal během svých konferencí, a navíc mu pohybem rukou naznačoval, aby si to s ním Khabib přišel vyříkat osobně. No a to také udělal…Další články