Sleduj nás

Kdo další tam čeká na Cormiera? Šampion těžké váhy prozradil dva možné soupeře

Kdo další tam čeká na Cormiera? Šampion těžké váhy prozradil dva možné soupeře

Protože se Jon Jones na UFC 235 (2. března) střetne s Anthonym Smithem, zbývalo jenom vyřešit otázku, na koho dalšího zalící Daniel „DC“ Cormier. Možná nám více napoví jeho slova. 

Bývalý šampion dvou hmotnostních divizí musel jen zpovzdálí přihlížet tomu, jak přichází o svůj pás v polotěžké váze, kde jej opět přebral jeho jediný přemožitel - nenasytný Jon „Bones“ Jones. 

Ačkoliv jsme si na adresu již několikrát zmíněného navrátilce vyslechli i od samotného Cormiera spoustu ostrých popíchnutí, v kleci si to s ním osobně vyříkat nepůjde. Na současného mistra těžké váhy totiž čekají jiní válečníci. 


Daniel Cormier čeká na dalšího soupeře

„Máme tu jednu nevyřešenou věc s Lesnarem, takže je na čase ji uzavřít,“ prozradil DC, ačkoliv si byl vědom toho, že se neví, jestli se Brock do UFC vůbec vrátí. „Kdyby nepřišel, tak nevadí, budu bojovat se Stipem,“ vyjasňoval.


Miocic se přitom jakožto bývalý šampion ještě před UFC 230 nechal slyšet, že mu přijde neférové, když Cormier přijímá titulovou výzvu od Derricka Lewise, místo toho, aby se znovu utkal s ním. Chvíli to sice trvalo, ale nakonec se i v DC’m probudilo svědomí. 

„Bavil jsem se s velkým šéfem a řekl jsem mu o svých plánech. Buďto Lesnar, nebo Miocic. Stipe hlavně proto, že si to zaslouží. Jones v současném případě může počkat,“ uzavřel DC, který nedávno podotkl, že mu chybí do konce aktivní kariéry pouze už dva zápasy.


Další články