Sleduj nás

Kdo dál tam je v řadě na McGregora? Dana White promluvil!

Kdo dál tam je v řadě na McGregora? Dana White promluvil!

Khabib Nurmagomedov, Donald Cerrone nebo Anderson Silva? Media mají o seznamu těch nejžhavějších kandidátů, kteří se příště utkají s Conorem, poměrně jasno, avšak sama hlava organizace to vidí úplně jinak. 

„Prosinec!“ reagoval poněkud nečekaně a razantně Dana White na otázku komentátorů z TMZ, které zajímalo, kdo další tam na irského zápasníka po jeho porážce s ruským orlem z 6. října v lasvegaské T-Mobile Areně čeká. 

Khabib Nurmagomedov, Donald Cerrone nebo Anderson Silva


Tato odpověď ale nebyla nikterak uspokojivá, a tak se dožadovali od šéfa organizace vysvětlení. „Všichni se mě ptají pořád dokola, ale já nikomu nemohu zaručit přesnou odpověď. V prosinci je slyšení u komise a tam se rozhodne,“ vysvětloval tedy. 

Anderson Silva přijal Conorovu výzvu a čeká na jeho odpověď, teď ho navíc vyzval i Donald Cerrone přezdívaný „Cowboy“, jemuž se na UFC Fight Night 139 (Korean Zombie vs. Rodriguez) podařilo úctyhodným způsobem přemoct Mikea Perryho. 


„Poslouchejte!“ dostává se ke slovu opět White. „Nemá cenu teď něco plánovat, protože nevíme, co vůbec bude. Jak dlouhý dostanou Conor a Khabib ban? Jaké budou pokuty? Nic z toho nevíme, přičemž se jedná o naprosto zásadní faktory, podle kterých se můžeme dál rozhodovat,“ říká. 

Dana White promluvil o budoucnosti UFC

Komentátory ale hlavně zajímala odpověď na to, s kým dalším se McGregor utká… Až nakonec tedy Dana prolomil ledy a prozradil aspoň něco. „Mohu vám sdělit jenom to, že zprávy o jeho zápase s ‚Cowboyem‘ jsou nepravdivé. Nic takového se určitě neplánuje,“ uzavřel.Další články