Sleduj nás

Kdo bude příštím soupeřem Kamaru Usmana? Dana White má tři možné kandidáty

Kdo bude příštím soupeřem Kamaru Usmana? Dana White má tři možné kandidáty

Kdo bude příští soupeřem nynějšího šampiona velterové váhy Kamaru Usmana? Na tuto otázku se pokusil odpovědět šéf UFC.

Dana White se stal součástí vysílání stanice ESPN, kde promluvil o Conorovi McGregorovi a jeho smělém tažení v divizi do 77 kilogramů. Je opravdu šance, aby právě zde mohl bojovat o titul, jak se poslední dny poměrně nahlas mluvilo?

white usman

„Právě řešíme soupeře pro Kamaru Usmana a vybíráme z těchto tří chlápků. Prvním je Colby Covington, druhým Jorge Masvidal a třetím Leon Edwards. Conor McGregor to určitě nebude,“ uvedla velmi stručně hlava organizace, která tak učinila přítrž všem spekulacím, které do velké míry vyvolal i sám Conor, když říkal, že si dojde pro pás z třetí hmotnostní kategorie.

Více nám toho White už neprozradil, ale aspoň se nám tak opět odhalila další část cesty. Pokud by se s Usmanem přeci jen utkal Masvidal, pak bychom téměř na 100 % mohli říct, že na Conora bude čekat trilogie s Natem Diazem. Kdyby však Usman dostal jiného soupeře, pak může Masvidal obhajovat svůj pás BMF (Největšího grázla planety) proti horoucímu Irovi, jehož sebevědomí v posledních dnech tryská do naprostých výšin.Další články