Sleduj nás

Kde dnes sledovat KSW 87 živě, fight card a tipy na vítěze. Do akce jdou Martínek, Brichta, Dvořák i Garba!

Kde dnes sledovat KSW 87 živě, fight card a tipy na vítěze. Do akce jdou Martínek, Brichta, Dvořák i Garba!FOTO: KSW

Největší evropská organizace se již podruhé vrací do České republiky!

Na povedený turnaj v Liberci se KSW pokusí navázat galavečerem v severomoravském Třinci. Karta je postavena na míru pro domácí fanoušky, a tak se dá předpokládat, že nás v sobotu večer čeká skvělá zábava. Redakce Top-Fight.cz už je samozřejmě na místě dění, takže si pojďme zrekapitulovat, co vše nás vůbec čeká.

Hlavní duel celého turnaje je zároveň eliminační bitvou o titul v těžké váze. Vítěz souboje Darko Stosic vs. Michal Martínek dostane šanci sesadit z trůnu dominantního šampiona Phila De Friese.

FOTO: KSWFOTO: KSW

Srbský drsňák již jednu šanci měl a na turnaji KSW 67 podlehl Angličanovi v pátém kole. Je to zatím jeho jediná porážka v KSW. V posledním zápase se Darko vypořádal s nebezpečným „Mutantem“ Štefanem Vojčákem, kterého ukončil knockoutem ve třetím kole.


Nejlepší tuzemská těžká váha současnosti se do klece vrátí po roční pauze. Michal si doléčil dlouhodobě zraněnou paži a jeho soupeř se tak může těšit na vylepšenou verzi obávaného „Černovouse“.

Martínek bude mít znatelnou výhodu v dosahu a jeho pohyb by mohl na trochu těžkopádného Stosice platit. Michal je u sázkových kanceláří velký outsider s kurzem téměř tři, což je podle nás nutné ztrestat a snadno si namastit kapsu.

Do akce půjde v sobotu v noci i druhé české eso bojující pod křídly polského giganta. Leo Brichta se po peripetiích se smlouvu v Oktagonu může konečně soustředit pouze na boj, a na jeho posledním výkonu to bylo vidět.


Fantastický zápas s Maciejem Kazieczkem postavil na nohy téměř vyprodaný Národní fotbalový stadion ve Varšavě. Leo domácího bijce dokázal přetlačit na body a připsal si tak nejcennější výhru v kariéře.

"Konečně se můžu soustředit jen na zápas a neřešit věci okolo. Do Třince se strašně moc těším a nechám tam vše. Ta karta je pro českého fanouška jak vyšitá," komentoval Leo svůj zápas v KSW pro Top-Fight.cz.

Nyní na ni bude chtít navázat duelem s Romanem Szymańskim. Výhra nad elitním polským bijcem by Brichtu posunula k vrcholu divize. I Leo je outsider s kurzem téměř dva a půl.


Českou eskadru doplní i Vojtěch Garba, pro kterého se bude jednat o premiéru v KSW. Debut si odbude i Lukáš Dvořák, který se vrací po delší pauze. Domácí fanoušky bude jistě zajímat i duel Filipa Macka nebo Josefa Štummera.

Turnaj KSW 87 video živě

Turnaj začne dnes, tedy v sobotu 14. října v 18:00, v třinecké Werk areně. Sledovat jej můžete živě za drobný poplatek na oficiálních stránkách organizace kswmma.com.


Další články