Sleduj nás

Kašlat na důchod. Budu bojovat tak dlouho, dokud mi neodpadnou kolečka, hlásí Ferguson

Kašlat na důchod. Budu bojovat tak dlouho, dokud mi neodpadnou kolečka, hlásí FergusonFOTO: UFC

Léta sice přibývají, ale touha po boji nikam nemizí. Tony Ferguson má se svou kariérou ještě velké plány. Možná byste se jim sami divili.

Mnozí jej ženou do důchodu, Dana White pochopitelně není výjimkou, přesto je „El Cucuy“ mužem, který má v UFC jisté výsady, díky kterým se mu ty dveře ještě úplně nezavřely.

Dříve obávaný postrach z divize lehké váhy se stal obětí času a v posledních čtyřech letech si s výhrami zrovna netyká. Skutečnost je taková, že aktuálně tahá sérii sedmi proher v řadě, přičemž první přišla 9. května 2020.


Nouzové volání mnohých fanoušků, aby to Tony již zabalil, se dlouhou dobu ozývá éterem, ale sám bojovník jej vůbec nevnímá. Nemá totiž rád, když mu ostatní kecají do jeho plánů, a pokud mu někdo nevěří, tak jej to naopak ještě více motivuje, aby všechny vyvedl z omylu.

„Podívejte se na to takhle. Než jsem měl tuhle sérii proher, tak jsem držel rekordní sérii výher. Na kontě mimo jiné také mám ocenění za nejlepší zápasy i výkony večera a všeho toho jsem dosáhl v naprosto jednostranných zápasech,“ řekl Ferguson v JAXXON Podcastu.


„Jediné, co teď musím udělat, je to, abych přišel na způsob, jak se vrátit ke svému starému já. Všichni máme své slabé stránky, ve kterých se můžeme zlepšovat. Svým způsobem jsou ty prohry v pořádku, protože to je pro mě facka do tváře, kterou jsem strašně dlouho potřeboval,“ pravil.

„V životě jsem se dostal už z horších věcí. Zpřetrhal jsem si vazy v koleni a dostal se zpátky. Byl jsem (dočasným) šampionem. Kdyby mi osud šel trochu naproti, tak McGregora kvůli absenci zbaví titulu a dají ho mně. A i když mě to štvalo, přenesl jsem se přes to. Pořád tu jsem a pořád bojuji,“ líčil.

„Já už jsem zas*aný člen Síně slávy UFC! Nepotřebuji ničí rady. Pokud padnu na kolena, tak vstanu, protože to je to, co já dělám. Budu bojovat tak dlouho, dokud mi neodpadnou kolečka. A ještě se pomstím všem, o co mně kdy pochybovali, počínaje McGregorem!“ oznámil Ferguson.Další články