Sleduj nás

Karlos Vémola z Thajska: Jezdím tady na slonech! Co říkáte na to, že bych na něm přijel do Edenu?

Karlos Vémola z Thajska: Jezdím tady na slonech! Co říkáte na to, že bych na něm přijel do Edenu?FOTO: OKTAGON MMA

Příprava českého „Terminátora“ je v plném proudu. Po kempu v Americe, kde se Karlos připravoval po boku UFC hvězd, nyní potí krev pod dohledem trenérů v Thajsku. Zde se také zrodil nápad pro další ikonický nástup do klece.

Nedávná posila EgoCombat Teamu je odhodlaná odčinit čtyři roky starou porážku, kterou mu na turnaji Oktagon 15 uštědřil Attila Végh. Karlos je navíc po knokautu od Piráta přitlačen zády ke zdi, protože dvě prohry v řadě by silně pokazily jeho loučení se světem MMA. Dřina před „Odvetou století“ tak překoná všechny ostatní tréninkové kempy a „Terminátor“ je odhodlaný nastoupit v životní formě.

„Už jsem na Phuketu v Thajsku. Cesta byla celkem náročná. Po dlouhém letu jsem vystoupil z letadla, vzal jsem kufr a až na pokoji, který je skoro dvě hodiny od letiště, jsem zjistil, že kufr není můj, takže jsem se musel vracet,“ odtajnil Karlos problémy, které musel okamžitě po příletu na ostrov řešit. Nyní je již vše v nejlepším pořádku a „Terminátor“ si kromě tvrdého drilu užívá i dary života v Thajsku.


„Jedu se akorát projet na slonovi a nakrmit toho miláčka. Od zítřka pokračuje příprava na Eden. Kluci z Oktagonu říkali, že chtějí zvláštní nástup na můj zápas s Attilkou. Co říkáte na příjezd na slonovi? To by byl opravdu speciální nástup,“ prozradil Vémola plán na působivé entrée, které by mělo překonat i jeho legendární příjezd na Štvanici.

Oktagon 34 měl jako hlavní událost naplánován Karlosův souboj s „Jokerem“ Iličem. Vémola si to do klece přihasil na královském trůnu s korunou a ostatními náležitostmi, které musí správný vládce organizace mít. Jeho nástup mu přinesl štěstí, protože na konci prvního kola přišla rozhodující submise.


Úplně jiné starosti, než nástup do klece, řeší Attila Végh. Slovenský bijec se hned na začátku přípravy musel vyrovnat s problémy s lokty a na těžké tréninky nereagovala nejlépe ani páteř osmatřicetileté legendy. Nyní se zdá, že jsou obtíže zažehnány a Attila bude v červnu připraven do boje.


Další články