Sleduj nás

Karlos Vémola vyjasňuje situaci ohledně důchodu. Rozumím řeči peněz, říká

Karlos Vémola vyjasňuje situaci ohledně důchodu. Rozumím řeči peněz, říká FOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola má důvod k radosti. Vyhrál Odvetu století a své bankovní konto doplnil o dalších pět milionů. Teď by si to rád zopakoval.

Vše podstatné již bylo řečeno. Attila Végh poslední měsíce vskutku makal jako šroub, dostal se do nevídané tělesné formy, ale na hladového Terminátora to bylo málo. Trefil sice nějaké rány v postoji, Karlosovi zbarvil oko, ale do říše snů jej jako před pěti lety v O2 areně neposlal.

Nyní je jen na slovenském veteránovi, zdali zvedne vhozenou rukavici a s Karlosem si to střihne ještě jednou. Pokud by ji nechal ležet, bude to znamenat, že se tento příběh uzavře s nerozhodným stavem 1:1 a Terminátor si bude plnit roli komentátora, trenéra a možná i dalšího Kotlárobijce z Clash of the Stars. To je zatím ve hvězdách.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Končit se mi bude asi špatně, ale já jsem do Oktagonu přišel jako šampion a budu končit jako šampion. A kdybych tu měl zůstat u všech met, které se nabídnou, tak bych bojoval až do šedesáti let. Myslím si, že si s Ondrou (Novotným) sedneme ke stolu a vymyslíme nějakou formu spolupráce, i když už v ní nebudu figurovat jako zápasník, ale určitě o ty velké galavečery nechci přijít,“ řekl Vémola na pozápasové tiskové konferenci, kde byl tázán, zdali nevyhlíží účast na dalším fotbalovém stadionu. Třeba například tom ve Frankfurtu. 

„Uvidíme, co s Ondrou vymyslíme. Určitě na těchto všech akcích budu, ale už ne jako zápasník. Já jsem ten odchod oznámil, myslím ho vážně, a jestli budu ještě někdy zápasit znova, to už je jenom v rukou Ondry a Attily. Jestli budu někdy zápasit znova, tak jedině v trilogii s Attilou Véghem. To se může a nemusí stát, ale to je asi jediná akce, na které mě jako zápasníka v budoucnu uvidíte,“ přidal.


Když si Karlose ovšem potom ještě zastavil Willy Cao, tak se dočkal klíčové odpovědi. „Ukažte mi peníze a budu připraven,“ slyšel od Karlose. Znamená to tedy, že dychtí jak po té trilogii, tak i po další finanční odměně, jejíž výše už teď měla být na úrovni světových zápasů.  


Další články