Sleduj nás

Karlos Vémola se připravuje na zápas v boxu, bude obětí Marpo, anebo Mariánek?

Karlos Vémola se připravuje na zápas v boxu, bude obětí Marpo, anebo Mariánek?
Držte si klobouky! Vypadá to, že bitva mezi Karlosem Vémolou a Jonem Mariánkem je na spadnutí! Terminátor totiž přidal na svůj Instagram tajemnou fotku, která skutečně naznačuje, že se utká v boxu s kontroverzním influencerem.

Veškeré spekulace odstartovala nevinná fotografie níže s popiskem “Něco se chystá… Co to bude, se dozvíte 1. 7. na Noci s Terminátorem v Goldfingers Prague“.

vemola marianek


Na snímku je Vémola zachycen v boxerských rukavicích, na čemž by nebylo nic divného, protože se už dlouho mluví o boxerské exhibici mezi ním a hudebníkem Marpem. Jenže pozornější fanoušek při bližším zkoumání zjistí, že na fotce není označen Marpo, nýbrž právě Jon Mariánek.

Ano, ten mladý influencer, který si proti sobě během chvilky stihl poštvat prakticky celou československou MMA scénu a totálně se vysmál OKTAGONu i jejímu hlavnímu představiteli Ondřejovi Novotnému.


Naznačuje snad Terminátor, že boxerský zápas, za který mu Jon Mariánek nabídl 10 milionů korun, je skutečně domluven? No nechme se překvapit, už 1. 7. se dozvíme pravdu!

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články