Sleduj nás

Karlos Vémola: Pás střední váhy je můj, Kincl se chlubí cizím peřím

Karlos Vémola: Pás střední váhy je můj, Kincl se chlubí cizím peřím
Karlos Vémola se považuje za nekorunovaného šampiona střední váhy a už nedokáže přihlížet tomu, jak se blbec Kincl chlubí cizím peřím.

Před rokem a půl byl ještě Terminátor šampionem střední váhy, než ovšem do své titulové obhajoby (proti Milanu Ďatelinkovi) nenavážil a o mistrovský pás přišel. Oktagon jednal v rámci pravidel, ale Karlos od té doby stále cítí, že je králem této divize. Ti, co přišli po něm, se jen chlubí cizím peřím. To se týká zejména „natvrdlého“ Patrika Kincla.

„Patrik pro mě byl vždycky pitomec. Chlubí se mým pásem, přitom se k němu dostal pouze proto, že jsem nenavážil. No a potom přišlo zranění. Teď nastal čas si ho vzít zpátky. Nic osobního v tom ale nevidím a ani nechci vidět. Je to jen další překážka na mé cestě. S tímhle člověkem však na pivo nikdy nepůjdu. Kdyby můj pás neměl, ani bych neměl žádnou potřebu s ním znovu zápasit. Jenže ho má a já si jdu pro něj, takže mi teď stojí Kincl v cestě. A jestli je to pro něj osobní, to je jeho věc,“ zhodnotil Karlos v rozhovoru pro server kaocko.

Vemola a Kincl pod organizaci XFN Karlos Vémola, Petr Kareš a Patrik Kincl

Nejdřív střední váha, pak těžká


„Dohoda je od začátku taková, že když porazím Kincla a stanu se dvojnásobným šampionem, Ondra (Novotný) s Paľem (Nerudou) mi pak dají šanci pokusit se o to, co tu ještě nikdo nikdy nedokázal. Tedy ovládnout hned tři váhové kategorie. Já však dělám věci popořadě a nejdřív musím v prosinci vyhrát nad Kinclem. Pak budu mít dva opasky a zkusím zaútočit i na titul těžké váhy. Příští rok začneme jednat, kde a proti komu by to mohlo být,“ řekl Vémola.

V souvislosti se zápasem v těžké váze byl naposledy skloňován Mnichov, kam by se Oktagon měl přesunout hned v únoru. Jelikož je Karlos taková větší střední váha, nemusel by mít s nabíráním svalové hmoty problémy.

Další články