Sleduj nás

Karlos Vémola o Bendovi: Tři Romové? Snadná práce. Ještě neměl dobrého soupeře. Těším se na den, až to napraví

Karlos Vémola o Bendovi: Tři Romové? Snadná práce. Ještě neměl dobrého soupeře. Těším se na den, až to napravíFoto: OKTAGON MMA / Clash of the Stars

I Karlos Vémola už je fanouškem Clashe, ale že by byl nějak uchvácen počínáním svého jmenovce, to se zrovna říct nedá.

Rovněž sám slavný Terminátor navštívil minulý víkend pražské O2 universum, kde se konalo šesté pokračování turnaje organizace Clash of the Stars. Nyní zde nebyl jen jako host, nýbrž jako trenér svého dobrého přítele Reného Blahovského. Toho čekal v duelu Žralok Patrik, jenž oprášil štěstěnu a po uběhnutém maratonu oslavil výhru v prvním kole na KO.

O jednu z největších atrakcí turnaje se však postaral Karlos Benda, který přivítal v kleci tři soupeře – Dana Maďara, Ladislava Tišera a Dolariho Plzňaka, dnes už možná více známého též jako Kudlanku. Právě na svého jmenovce se Terminátor Vémola během rozhovoru pro CNN Prima News. 


„Benda měl zápas se třemi nesportovci. S lidmi, kteří nesportují a nic nedělají. Myslel jsem si, že ti tři soupeři pro něj budou mnohem jednodušší práce. Opravdu mě překvapil ten první. Nevím, jak se jmenuje, ale asi nějakej hospodskej rváč, kterej bez servítek do Karlose vletěl a roztrhl mu oko. Tohle jsem nečekal. Myslel jsem, že si se všemi třemi poradí mnohem jednodušeji,“ konstatoval současný šampion polotěžké váhy Oktagonu.

„Karlos Benda je jinak příjemnej kluk, pozdravili jsme se tam, ale myslím si o něm, že to je takovej jednookej král mezi slepými. Že vlastně zápasí se samými nesportovci. Ještě neporazil žádného sportovce a těším se – a on sám říkal, že nechce zápasit jenom s pitomci – až jednou vezme zápas s někým, kdo se aspoň trochu snaží být sportovec,“ pověděl Vémola, jenž se dal následně i do výčtu.


„Například Filip Grznár, který se tomu aspoň trochu věnuje, nebo až se k tomu dopracuje Rendys, se kterým teďka já trénuju. Myslím si, že až Rendys udělá jednu nebo dvě výhry, tak by se s Bendou klidně mohl utkat. Neříkám, že by měl jít zápasit s nějakým profesionálním MMA zápasníkem, ale on opravdu zápasí s úplnejma nezápasníkama. Ale musím ho zase ocenit, že když chytil tu Kudlanku, tak mi přišlo, že mu ho bylo malinko líto, a tak ho ani nemlátil, jen ho tak malinko uškrtil, a přitom já jsem do Kudlanky vkládal ty největší naděje,“ zakončil Vémola s úsměvem.


Další články