Sleduj nás

Karlos Vémola mě pořádně nas*al, zuří promotér Oktagonu

Karlos Vémola mě pořádně nas*al, zuří promotér Oktagonu
Karlos Vémola by si měl dávat více pozor na pusu. Už tak bruslí na velmi tenkém ledě.


Terminátor toho měl v poslední době hodně co na srdci. Nejprve byl velmi rozhořčen kvůli tomu, že ho organizace nevzala na turnaj ve Frankfurtu, což mu údajně bylo slíbeno, a následně propálil, že se v příštím roce bude konat galavečer v Mnichově. To byla ale informace, co měla zůstat skryta.

Karlos Vémola si otevřel pusu


„Rozhodně nejsem šťastný, pokud kdokoliv začne prozrazovat takovéto informace. Naopak mě to velmi sere,“ rozčiloval se vrchní lodivod organizace Ondřej Novotný.

Přiznal tak, že je skutečně Mnichov teoretickou možností do budoucna. „Německo není jen Frankfurt a Mnichov je pro nás velmi zajímavý i z toho důvodu, že ze západní části Čech je to tam blíže jak do Brna, Ostravy nebo Bratislavy.“

Karlos Vémola ovšem není jediný, kdo propálil zákulisní drby. Podobně tak nedávno učinil i slovenský „Pirát“ Samuel Krištofič. Ten s Oktagonem podepsal novou smlouvu, jejíž podmínky měly zůstat skryty. On je však už stihl sdělit veřejnosti.

„Pirát má podepsanou smlouvu, ve které určitě nestojí, že může hovořit o tom, co v ní stojí. Z takových věcí jsem vždy nasraný. Vždy si ale říkám, že tomu dám pár dní, než tomu člověku zavolám a budu to s ním řešit, jelikož by z toho v tom afektu mohly vzniknout větší potíže,“ řekl Novotný.


Karlos Vemola na turnaji v Nemecku Karlos Vemola na turnaji v Německu

Proč Vémola nepojede do Frankfurtu?


Karlos Vémola si moc přál působit na podzimním turnaji v Německu. Účast zde měl údajně slíbenou. Promotér Ondřej Novotný mu však řekl jasné NE.

„Vémola se do Německa nepodívá. Hodně o to stál, já mu rozumím, ale myslím si, že má před sebou velký zápas v Praze. Buďme k sobě upřímní, ten člověk má za sebou nějaké operace, další ho čeká, nebudeme ho zbytečně přetavovat,“ nechával se slyšet ústřední šéf Oktagonu.

„Chápu, že když se Karlos rozjede, je schopný bojovat třeba každý měsíc. Uvědomuji si to, respektuji to, ale myslím si, že pro něho máme lepší plány. A to nejen na prosinec, ale i na nový rok, o které bude velmi stát,“ dodal Novotný, čímž se nenápadně odkazoval právě na ten Mnichov.

Další články