Sleduj nás

Karlos Vémola mě nasr*l! Ještě jednou a pošlu ho do pi*e, zuří šéf OKTAGONu Novotný

Karlos Vémola mě nasr*l! Ještě jednou a pošlu ho do pi*e, zuří šéf OKTAGONu Novotný
Bitva mezi Karlosem Vémolou a Samuelem Krištofičem se přiostřuje! Do hry se dokonce vložil táta československého MMA, Ondřej Novotný, který vlastní organizaci OKTAGON.

Hodně ostře se ohradil proti výrokům, které Terminátor v rámci trashtalku nedávno pronesl na adresu Piráta a OKTAGONu.

A čím Karlos tátu českého MMA naštval? Jednak tvrdí, že Pirát je fejkový šampion, který nemá právo držet prozatímní titul ve střední váze. A hlavně v jednom z posledních živých vysílání prohlásil, že jako pravého šampiona vnímá Davida Hoška.


"Některá pravidla platí jen pro někoho. Jestli je někdo šampion ve střední váze, tak je to Hošek, rozhodně ne Pirát. Všichni, co viděli ten zápas, tak vědí, že Krištofič s Polákem prohrál. Ten zápas mu dali, nevím jak, prostě mu ho dali,“ vyjádřil se Vémola.

A to zvedlo Ondřeje Novotného ze židle: „Tak tímhle mě Karlos absolutně nas**l, až jsem na něj skoro řval, aby s tím šel do pr**le. Už od něj v životě nechci slyšet, že jsme falšovali nebo zadali rozhodčím, aby ovlivnili výsledky zápasu Naruszczka vs. Pirát," zuřil šéf OKTAGONu v podcastu MMA Letem světem.


„Chápu trashtalky, pocity, dojmy, ale doufám, že tohle je pod úroveň kohokoliv. S tímhle posílám všechny do pi*e s rozběhem. A jestli má někdo takový pocit, tak ať jde do hajzlu a s Oktagonem nemá nikdy nic společného,“ dodal Novotný.

Na první pohled to vypadá, že to Terminátor opravdu přestřelil. Ale je také dost možné, že jen rýpl do vosího hnízda. Není to totiž poprvé, co OKTAGON čelí nařčení, že ovlivňuje výsledky zápasů.

Fanoušci si na to stěžují pomalu u každého druhého turnaje a nutno uznat, že některé výsledky jsou opravdu hodně zvláštní. Na druhou stranu, při takovém množství zápasů, které OKTAGON organizuje, není možné, aby byli rozhodčí stoprocentní.

Jedno je ale jisté. Vémola by neměl takhle střílet do vlastních řad, hlavně v době, kdy chce zvláštní zacházení v nadcházející titulové bitvě proti Krištofičovi.


Navíc, jak Ondřej Novotný, tak Palo Neruda, jakékoliv nařčení z ovlivňování zápasů odmítají. Prý ani neví, kdo bude v jakém zápase rozhodčí, a dokonce si všichni mohou vybrat rozhodčího, kterého chtějí vetovat.

Podle bojovníka Miloše Petráška to Vémola řekl v návalu emocí, hlavně kvůli tomu, že nechce nastupovat do klece v souboji s Pirátem jako první.

Na závěr podcastu Novotný nicméně svá slova krotil, protože si je vědom toho, co Terminátor pro OKTAGON udělal.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu