Sleduj nás

Karlos Vémola je opravdu Terminátor! Pár dní po operaci už vyhlíží další zápas

Karlos Vémola je opravdu Terminátor! Pár dní po operaci už vyhlíží další zápas
Můžete ho milovat, nebo nenávidět, ale opravdu každý MMA fanoušek musí uznat, že Karlos tímto sportem prostě žije. Týden po operaci se sotva vyndanými stehy se opět pustil do přípravy a naplánoval si i konkrétní termín, kdy jej opět uvidíme v kleci.

Většina normálních lidí si pár dní po veselce naplánuje svatební cestu a věnuje se své drahé polovičce. Karlos využil tento čas na opravu lokte, který si zranil v titulovém zápase na Štvanici Aleksandarem Iličem.

„Nechávám si opravit loket, který jsem si rozbil o Jokerovu hlavu. Držte mi palce, ať je Karlito co nejdříve zpátky,“ vyzval Terminátor své fanoušky.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


https://twitter.com/i/status/1558890502304550912

Karlos Vémola se představí v Německu


Nyní týden po operaci se zdá, že rekonvalescence je na dobré cestě, protože Karlos zveřejnil datum, kdy by se rád znovu ukázal v kleci.

Otázkou tedy zůstává, v jaké váhové kategorii nastoupí a také proti komu. Čerstvě po zisku titulu v polotěžké váze totiž Terminátor uvedl, že plánuje útok na střední i těžkou divizi a chce držet najednou hned tři opasky.


„Dostávám hodně otázek, jak jsem na tom po operaci. Myslím, že na to, že to je teprve týden, tak je to úplná paráda. Chodím bez ortézy, žádný otok a s rukou hýbu normálně. Vytáhli mi stehy, ani jsem neběhal, abych se nepotil a aby se mi tam nedostala nějaká infekce. Od pondělí začínám trošku s gumami, běhat a redukovat váhu. Pomalu a pozvolna se vracím do přípravy. Doufám, že mi Ondra připraví do Německa nějakého dobrého soupeře. Oss.“

Na těžkou váhu to tedy aktuálně nevypadá a v polotíze nechce Karlos obhajovat s nikým jiným než s Attilou Véghem.

Zdá se tedy, že si sedmatřicetiletý matador opět otestuje hubnutí do střední váhy, kde by se měl koncem roku utkat s vítězem zápasu Kincl vs. Lohoré.


Ve Frankfurtu je tedy zatím potvrzený souboj mezi Milošem Petráškem a Stephanem Puetzem a také odveta Eckerlin vs. Oliveira.

Další články