Sleduj nás

Karlos Vémola: Hlavně, ať Attila začne zase makat, aby ta odveta měla cenu. Já dřu, zatímco on jenom přibírá

Karlos Vémola: Hlavně, ať Attila začne zase makat, aby ta odveta měla cenu. Já dřu, zatímco on jenom přibíráFOTO: OKTAGON MMA

Odveta s Attilou Véghem prakticky už klepe na dveře, ale že by z ní Karlos Vémola byl tak natěšený jako před několika měsíci či lety, to se říct nedá. 

V jednom z posledních rozhovorů, který absolvoval pro server kaocko, se Terminátor svěřil s obavou, že jeho slovenský sok nebude mít potřebnou formu. Tím by samozřejmě utrpěla gloriola Vémolova slavného vítězství a vysmátý by opět odcházel Attila s tučným šekem v kapse. 

„Ať začne šlapat, něco dělat, potom ta odveta bude mít cenu. Já tady čtyři roky makám, co mě porazil, já vyhrál v OKTAGONu titul ve střední i polotěžké váze, sbírám jedno vítězství za druhým, on tancuje, když mu zaplatí, nic nedělá a přibírá,“ pustil se do svého rivala Vémola.


Terminátor jede na opačné vlně. Nyní jej čeká duel v Praze, který jej sice příliš neprověří, ale pořád se jedná o plnohodnotný zápas i s nutností splnit dohodnutých osmaosmdesát kilogramů. Potom nastane den D, kdy se tuzemská MMA scéna opět otřese v základech při srážce dvou legend naší bojové historie.

Pokud Karlos ve zdraví zvládne souboj s Pirátem Krištofičem, chtěl by nastoupit na fotbalovém stadionu, jenž je jeho vysněnou destinací pro finální fight kariéry. Tím završí svůj jinak velice nabitý program, který jen v tomto roce čítal pět soupeřů.  


„Já chci, aby Attila byl stejně hladový a připravený jako v prvním zápase, když to nedělal tenkrát jen pro peníze. Pokud se nevzpamatuje, nezačne vyhrávat zápasy a nedostávat se do formy a půjde do odvety jen pro to, že si jde pro peníze, tak lidi budou říkat, že jsem porazil někoho, kdo je z formy, že jsem neporazil Attilu Végha, který mě knockoutoval. A to já nechci,“ přiznal své obavy Karlos. A je tedy docela možné, že se pokusí zatlačit na vedení organizace, aby si Végh střihl minimálně jeden zahřívací duel před odvetou.


Další články