Sleduj nás

Neporažený Karlos Vémola a Vlasto Čepo si plácli na vzájemný zápas v boxu

Neporažený Karlos Vémola a Vlasto Čepo si plácli na vzájemný zápas v boxuFOTO: OKTAGON MMA

Český „Terminátor“ dokáže přitáhnout pozornost kamkoliv. Pokud v létě po odvetě s Attilou Véghem opravdu ukončí kariéru, bude mít spoustu možností, jak s volným časem naložit. Boxerské exhibice jsou jednou z variant, a zdá se, že jedna je již upečena.

Slovenské kladivo Vlasto Čepo je momentálně na zdravotní dovolené po extrémně těžkém zápase s Polákem Wawrzyniakem. Piotr dokázal „El Chapa“ porazit, a navíc mu opravdu brutálně zdemoloval obličej. Delší pauza je tedy rozhodně dobrý nápad. Vlasto volno vyplnil překvapivým projektem. Rozjel vlastní podcast, který se jmenuje Promlčené. Jako první host se v něm představil Karlos Vémola.

Vlasto ukázku umístil na svůj Instagram a podle zhruba minutu a půl dlouhého sestřihu se budou řešit opravdu zajímavá témata. Oba bojovníci mají plný pytel drsňáckých historek z doby, kdy se museli živit jako vyhazovači, takže je jasné, že se určitě nebudete nudit. Karlos navíc klasicky nešetří svého rivala Patrika Kincla a rozpovídá se i o odvetě s Attilou Véghem. Celý úvodní díl bude k vidění přes aplikaci herohero.


Závěr rozhovoru dvou zajímavých osobností vyšperkoval Vlasto výzvou k boxerskému zápasu. „Terminátor“ chvilku váhal, ale pak přijal nabízenou ruku. Zdá se tedy, že nás někdy v budoucnu čeká souboj Čepo vs. Vémola v boxerském ringu. Oba bojovníci mají s podobnými exhibicemi nedávnou zkušenost.

Vlasto se začátkem loňského roku střetl s legendou bojové scény Hectorem Lombardem. Zkušený Kubánec má na svém kontě desítky zápasů ve všech možných disciplínách a poslední roky se věnoval zápasení bez rukavic. Čepo měl pochopitelný respekt, a tak opatrné klání skončilo remízou.


Karlos Vémola se před dvěma lety utkal s hudebníkem Otou Petřinou. Ten se s Vémolovým špinavým boxerský stylem nedokázal absolutně vypořádat. Zápas tak skončil ve čtvrtém kole vítězstvím „Terminátora“. Ten se po obrovské vlně nevraživosti, kterou zápas vyvolal, zařekl, že do boxerských bot již nevleze, ale jak se zdá, změnil názor.


Další články