Sleduj nás

Karlos: Upřímně si myslím, že Attila nemá takový hlad, jako mám já

Karlos: Upřímně si myslím, že Attila nemá takový hlad, jako mám já

Největší československá bitva století již zná datum i místo svého konání, a tak se není čemu divit, že oba aktéři začínají přikládat pod kotlem.

„Attila Végh? Samozřejmě mám vůči němu velký respekt. Ale ten zmizí okamžitě, jak rozhodčí řekne ‚fight‘. Nejenže půjde o zápas století, navíc to bude můj životní zápas. A upřímně si myslím, že Attila nemá takový hlad. On a ani nikdo jiný nechce vyhrát tak strašně jako já," uvedl Oktagonem MMA citovaný Terminátor.


Všechny indicie nám momentálně říkají, že se 9. listopadu zachvěje zem. A pokud ne zem, tak minimálně celá O2 arena, která bude domovem toho nejlepšího, co nám dosavadní dění na domácí scéně mohlo nabídnout.

„S ohledem na tento unikátní charakter akce půjde o opravdu exkluzivní událost. Již teď zaznamenáváme velikou poptávku po vstupenkách. Fanoušci si o tuto bitvu sami řekli. K tomu uvidí úžasnou show, jak už to v Oktagonu bývá zvykem,“ přidával své hodnocení promotér Ondřej Novotný.


A protože půjde o opravdovou zkoušku sil, nebude v ní chtít ani jedna strana nic podcenit. Attila Végh se převážně tvářil vždy jako klidný jedinec, avšak i teď i on sám začíná cítit, že je ve hře opravdu hodně.

„Díky skvělým fanouškům, kteří si k MMA našli cestu, se bude jednat o zápas století. Moje vítězství v něm jenom potvrdí to, co jsem dosáhl ve své kariéře. Tahle výhra bude takovou sladkou tečkou za tím vším,“ doplnil pro instagram Oktagonu bývalý šampion Bellatoru, na něhož bude před Karlosem čekat ještě 12. června premiéra proti veteránovi Strikeforce Virgilovi Zwickerovi.Další články