Sleduj nás

Karlos? Lidi se mu dneska už jen smějí, určitě ho chci porazit, kontruje Mikulášek

Karlos? Lidi se mu dneska už jen smějí, určitě ho chci porazit, kontruje Mikulášek

Karlos Vémola byl tím posledním, který vyslal směrem do Ostravy svou salvu, a tak Mikuláškovi nezbylo nic jiného, než tuto palbu opětovat. A ani jeho náboje nejsou o dost slabší.

Terminátor se opět chystá na loveckou sezonu, která započne v září letošního roku. V podání Karlose se jedná o jakýsi „testovací fight“, neboť měl od trenérů zakázáno bojovat, ale protože je jeho kořist dostatečně „tupá“, jak se sám nechal slyšet, tak do toho šel všemi deseti.

„Přišla korona, trénuju, co to jde, ale ne tak, jak jsem zvyklý v kempu. A trenéři mi řekli, že před dalším zápasem musím přijet do Londýna a zápasit mám až ke konci roku… Leda bych bojoval v uvozovkách s nějakým debilem. A v tu chvíli se Baba Jaga hodil,“ žertoval před pár dny Vémola.


Překvapila tato reakce Babu Jagu? „Nepřekvapilo mě vůbec nic, ten člověk neřekl nic, co by mě nějak extra urazilo. Spíš mě to popíchlo k tomu, říct mu taky svoje. Karlos může říct, ten kluk není ani zápasník, že jsem sranda, výsměch atd. Tak proč chce tedy se mnou zápasit, z jakého důvodu, proč si nenajde k sobě někoho rovného. Lidi by se mu smáli, kdyby zápasil s člověkem, jako jsem já. A hle, dneska chce se mnou zápasit. A víš co, lidi se ti už dávno smějou,“ vracel prostřednictvím sport.cz úder Mikulášek.

Šance na duel jsou podle něho prý vyrovnané. „Co si budeme povídat, je to MMA, takže to je vždycky padesát na padesát. Všichni mají šanci vyhrát. Pokud člověk přijde připravený a v hlavě je vyklidněný, vždycky může vyhrát. Já se nejdu zúčastnit jednoho kola, já chci zápas vyhrát, jinak by tým za mnou nestál a lidi mě nepodporovali. Chci vyhrát,“ zdůrazňoval.


Připravovat jej bude sám poslední přemožitel Vémoly, jenž se dokonce sám nabídl. „Už jsme si s Attilou psali, samozřejmě nabídky využiju a jsem za to strašně rád, že mi chce pomoct. Vlastně víc lidí mi nabídlo pomoc. Attily si strašně vážím, on je takový pomyslný šampion lidu. Pořád se směje, má ze všeho srandu, nedělá si těžkou hlavu. Přišel, porazil Vémolu neskutečným způsobem, přitom ho lidi podceňovali, když on prohrál. Jsem za nabídku strašně rád,“ doplnil sportem.cz citovaný Mikulášek, který už teď tuší, že psychická výhoda leží na jeho straně. „Můžu jenom překvapit. Když vyhraju, zažiju brutální vstup úplně někam jinam. Když vyhraje Karlos, nic to neznamená. Když prohraje, tak to je, myslím, jeho konec a nějaké řeči o UFC už nikdy neřekne.“


Další články